Magazín

Dlouhá životnost a vždy plný výkon. Takové jsou nové akumulátory STIHL řady AP a AR. - foto č. 1

 STIHL stále pracuje na vylepšení akumulátorů pro svůj akumulátorový systém STIHL. Jedna baterie STIHL tak zvládne zásobit dostatkem energie akumulátorovou pilu, plotostřih, vyžínač, fukar nebo křovinořez.


 Nová řada zásuvných a zádových akumulátorů STIHL je tu. Je lepší a lehčí. Přesvědčte se sami... 

 

Více info »

Jedna baterie pro sedm pomocníků. To je aku program STIGA 48V PowerPack. - foto č. 1

STIGA přichází s novým aku programem 48V PowerPack, díky kterému můžete na jednu baterii pohánět až 7 strojů. S křovinořezem můžete vyžínat zarostlé části zahrady, sekačka vám vykouzlí dokonalý trávník, plotostřihem dáte svým keřům dokonalý tvar, řetězová pila Stiga vám poslouží jak v lese tak na zahradě, foukačem se zbavíte napadaného listí během pár okamžiků a MultiTool nářadí vám poslouží jako vyvětvovací pila nebo plotostřih, stačí nasadit jeden ze dvou adaptérů podle vašich momentálních potřeb.

Více info »

Osvědčená profi pila STIHL MS 362 ještě lepší? Po faceliftu 2015, ano. - foto č. 1

 Profesionální pila STIHL MS 362 prodělala zdařilý facelift. Ještě lehčí a ještě lepší profi pila je připravena být ještě lepším pomocníkem nejen v profesionálním nasazení. 

Osvědčená profi pila STIHL MS 362 ještě lepší? Po faceliftu 2015, ano. - foto č. 3
Osvědčená profi pila STIHL MS 362 ještě lepší? Po faceliftu 2015, ano. - foto č. 3

Více info »

Zcela nové sekačky HUSQVARNA LC 247S a LC 247 SP přicházejí. - foto č. 1

 Husqvarna zařazuje do své široké nabídky sekaček s košem dva nové modely LC 247S a LC 247SP osazené úspornými a ekologickými motory Briggs & Stratton.

Více info »

Představujeme nový zahradní traktor traktor STIGA BT 84 HCB - foto č. 1

 Po úspěšné loňské sezóně s traktorem Stiga Estate 3084 H doplní STIGA modelovou řadu zahradních traktorů o ekonomickou verzi, model Stiga Alpina BT 84 HCB. Novinka na sezónu 2016 bude v prodeji od února 2016 za sympatickou cenu 49.990,-

Více info »

Nové automatické robotické sekačky VIKING iMow 422 přicházejí. - foto č. 1

 Na jaře 2016 se rozroste rodina robotických sekaček Viking od formy STIHL o dva modely iMow 422 a iMow 422 P.

Více info »

Teleskopická akumulátorová pila STIHL HTA 85. - foto č. 1

Potřebujete prořezat stromy nebo keře ve výšce až 5 metrů? Žádný problém! Vyvětvovací pila STIHL HTA 85 to se svou délkou 390cm a váhou pouze 4,5kg zvládne hravě.

Teleskopická akumulátorová pila STIHL HTA 85. - foto č. 7

Více info »

Uskladnění sekačky. - foto č. 1

Připravíte-li vaší sekačku dobře na zimu, bude v dobré formě i v příští sezóně. Ano, stačí jen chvilka času a  vaše sekačka bude uskladněna přes zimu jako v peřince. Na jaře pak nebudete mít se sekačkou žádné starosti. Bude tak stačit doplnit palivo a jít rovnou sekat :-)

Uskladnění sekačky. - foto č. 8

Více info »

Řezání dřeva bez hluku a spalin? Jde to! - foto č. 1

 Elektrické pily STIHL vám tento komfort nabídnou. Řezání bez hluku a spalin, bez starostí o kvalitu paliva. Snadno ovladatelné a tiché elektrické pily Stihl šetří vaše síly a neobtěžují hlukem sousedy. Vyberete si pily určené od hobby až po profesionální použití.

Více info »

Zametací kartáč Vari CB 80 na listí a sníh to pravé. - foto č. 1

Vari, tradiční český výrobce zahradní a komunální techniky přichází na trh s novou řadou zametacích kartáčů VARI CB-80 vhodných k odklízení nečistot, sněhu a listí. Kvalitní a osvědčená konstrukce podvozku kartáče VARI CB-80 jsou garancí dlouhé životnosti.

Více info »

Drtič nebo štěpkovač? - foto č. 1

Na trh přichází stroj, které spojil výhody obou technologií. Štěpkovač, drtič listí VARI RAPIDO Plus.

Drtič nebo štěpkovač? - foto č. 11
Drtič nebo štěpkovač? - foto č. 11

Více info »

Akumulátorový křovinořez, vyžínač STIHL FSA 90. - foto č. 1

 Akumulátorový křovinořez STIHL FSA 90 je určen i pro profesionální použití. K sečení lze použít strunovou hlavu i ocelový kotouč!

Více info »

Podzimní akce HUSQVARNA je tu. - foto č. 1

 Vyberte si i vy z akční nabídky. Do AKCE jsou zařazeny motorové a akumulátorové pily HUSQVARNA, křovinořezy, ochranné pomůcky, příslušenství, foukače a vysavače listí Husqvarna.

Více info »

Malé, šikovné a dostatečně výkonné. - foto č. 1

 Motorové pily STIHL MS 170, MS 171, MS 180, MS 181 a MS 211 jsou při zachování nízké hmotnosti výkonné, jejich kvalitní zpracování zaručí dlouhou životnost a technologie motoru sníží emise. Díky tomu jsou perfektní pro všechny, kteří hledají stroj s vysokým komfortem obsluhy a skvělou ovladatelností. 

   Jsou ideální pro veškeré práce se dřevem okolo domu a na zahradě i pro řezání palivového dříví. Spolehnout se na ně můžete ve stavebnictví, zahradnictví, při údržbě zeleně i při kácení menších stromů.

Malé, šikovné a dostatečně výkonné. - foto č. 14

Více info »


Předchozí -  1 2 3 4 5 6 - Další
Vytvořil: Dokonalý web
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace