Skutečně chytré robotické sekačky od firmy Husqvarna

 

Objevte Automower - robotické sekačky Husqvarna pro každou zahradu.

 

Robotické sekačky Husqvarna jsou navrženy i pro vaši zahradu. Již více jak dva miliony majitelů domů svěřily péči o svůj trávník automatické sekačce Automower - sekačce, která pracuje za vás. Ať už je vaše zahrada velká, malá, rovná nebo svažitá, s úzkými průchody i členitým terénem, v nabídce firmy Husqvarna najdete model, který i váš trávník bez námahy a dokonale poseká. 

Snadno si přizpůsobíte plán sečení prostřednictvím aplikace Automower Connect a vymezíte si pracovní oblast pomocí fyzické nebo virtuální hranice. Když je práce hotová nebo je třeba nabít akumulátor, robotická sekačka se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Ať prší nebo svítí slunce, je den či noc, můžete se spolehnout, že sekačka Automower udělá těžkou práci za vás.

 

 

 
 

 

Výhody robotických sekaček Automower.

 

Řešení, které šetří čas

Sekačka Automower je nezávislá a spolehlivá – od bezproblémové instalace až po automatické nabíjení. Šetří váš čas od samého začátku a vždy zajišťuje dokonale posečený trávník. Dokonce i čas strávený čištěním a údržbou je díky robustní a spolehlivé konstrukci minimální.

 

Sekačky pro každý trávník

Žádné dva trávníky nejsou stejné. Ať už máte na zahradě náročné svahy, nerovný terén, neobvyklé tvary nebo úzké prostory, vždy se najde robotická sekačka Husqvarna, která si s tím vším s přesností a lehkostí poradí. Objevte naši širokou nabídku robotických sekaček vyrobených pro nejmenší trávníky i největší zahrady.

 

Bezpečí a ochrana na prvním místě

Sekačka Automower je důkladně testována, aby splňovala bezpečnostní požadavky pro uživatele, děti a zvířata. Je zkonstruována tak, aby snižovala riziko kontaktu s břity, automaticky se zastavila při zvednutí nebo převrácení a detekovala předměty nebo překážky na trávníku a vyhýbala se jim. Automower je rovněž vybaven funkcemi ochrany proti krádeži.

 

 

Žádejte kvalitu, získáte maximum!

 

Při nákupu robotické sekačky Husqvarna od nás získáte kompletní službu, která obsahuje odborné poradenství před koupí, instalaci a možnost pořízení bohatého příslušenství. Prodejem nekončíme! Zajišťujeme i následný servis s možností zimního uskladnění sekačky. Ať už potřebujete cokoli, postaráme se o vás.

 

 

 

 

Automower NERA – robotické sekačky bez ohraničujícího vodiče.

 

Nové robotické sekačky Automower NERA s doplňkovou sadou modulu Husqvarna EPOS umožňují instalaci zcela bez vodičů. Můžete tak snadno upravovat a měnit virtuální hranice podle potřeb vaší zahrady v každém ročním období.

 

 

Inovativní péče o trávník.

 

Sekačky řady Automower NERA jsou vybaveny inteligentním systémem nové generace, který si snadno poradí s nerovným terénem, úzkými průjezdy a svahy velkých a rozmanitých pozemků. S výjimečnou přesností sečení zajistí perfektní úpravu trávníku. Robotické sekačky NERA lze vybavit bezdrátovou technologií pomocí doplňkové sady modulu Husqvarna EPOS (volitelné příslušenství). 

 

 

Virtuální hranice bez obvodového vodiče.

 

Automower Epos umožňuje snadnou instalaci, při které nejsou potřeba žádné ohraničující vodiče. Volitelné příslušenství modulu Husqvarna EPOS zajišťuje spolehlivou a přesnou virtuální instalaci. Instalaci můžete v průběhu sezóny upravovat v aplikaci Automower Connect podle aktuálních potřeb při péči o zahradu. Přesná a flexibilní správa oblastí umožňuje definovat různé oblasti trávníku a použít různá nastavení a plány nebo vytvářet dočasné zakázané zóny.

 

 

 

 

Technologie EPOS bez ohraničujících vodičů - výhody:

 

Husqvarna EPOS (Exact Positioning Operating System), systém pro přesné určování polohy, je nejnovější technologie pro modely robotických sekaček Automower Nera. Satelitní technologie umožňuje sekačce pracovat v přesných virtuálních hranicích bez použití vodičů. Virtuální hranice snadno vytvoříte pomocí chytrého telefonu a aplikace Automower Connect. Můžete vytvořit flexibilní pracovní oblasti a dočasné zakázané zóny, a přizpůsobit si tak sekání v jejich rámci. Chytrá satelitní technologie Husqvarna nabízí přesnost na centimetry během několika sekund. K optimálnímu fungování je vyžadován volný výhled na oblohu.

 

 

 

Husqvarna Automower 430X NERA se sadou Husqvarna EPOS

Sada robotické sekačky Automower 430X NERA a sady Husqvarna EPOS. Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 430X NERA využívá nejmodernější technologie a díky tomu dokonale poseká i složité travnaté plochy do 3200 m². Virtuální hranice nastavené prostřednictvím aplikace Automower Connect a sady Husqvarna EPOS zajistí sečení v přesně vymezených pracovní oblastech.

 

 

 

 

 

 

 

Máme řešení pro každou zahradu.

 

Pro zajištění optimálních technických podmínek a fungování systému virtuálního ohraničení EPOS se vyžaduje volný výhled na oblohu. Pokud to podmínky umístnění zahrady neumožňují, sekačku Automower lze vždy nainstalovat s využitím obvodového vodiče, kterým sekačce hranice určíme. Robotické sekačky Automower si tak hravě poradí s pozemky o velikosti až 5000m².

 

 

Husqvarna Automower 315 Mark II

Kompaktní čtyřkolová robotická sekačka Husqvarna Automower 315 Mark II se bez námahy postará o trávníky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy se sklonem do 40 % a dokonce se sama navede úzkými průjezdy.

 

 

 

 

 

 

 

Seznamte se s kompletní řadou robotických sekaček Automower.

 

Prozkoumejte celou širokou nabídku robotických sekaček na našem webu. Většinu modelů máme skladem na naši prodejně v Benešově u Prahy nebo je můžete objednat online na těchto stránkách.

 

 

ukázat kompletní řadu robotických sekaček Husqvarna

 

 

 

zdroj: #husqvarna_cz  #sekacky_pily

 


Fotografie