Tradiční předváděcí akce českých travních traktorů SECO, aku techniky STIHL a strojů VARI

 
 
Test traktorů SECO, aku techniky STIHL a techniky VARI.
 
V pátek 21. října 2022 se v areálu naší firmy uskuteční pohodová předváděcí akce zahradní a lesní techniky. Kdyby byly testy vysilující, rádi vám zdarma ugrilujeme klobásku.
 
Vyzkoušíte si české travní traktory SECO.

Firma SECO je tradiční výrobce českých zahradních traktorů řady StarJet, Challenge, CrossJet a Goliath. Traktory jsou proslulé svou spolehlivostí a odolností. Své uplatnění tyto traktory nachází nejen u běžných uživatelů, ale i u profesionálů z oblasti údržby zeleně. K dispozici bude i novinka, profesionální zahradní traktor SECO MP 122 D.

 
Budete mít možnost otestovat aku stroje STIHL.

Firma STIHL je nejen výrobce motorových pil a křovinořezů, ale i akumulátorové zahradní techniky pro běžné a profesionální uživatele. Letos jsme připravili k otestování akumulátorovou techniku STIHL řady AK, AP systém. Vyzkoušíte si i akumulátorovou mini pilu STIHL GTA 26.
 


 

Představíme Vám novinky od firmy VARI.


Letošní rok byl pro všechny výrobce zahradní techniky velice komplikovaný a dodávky se občas opožďovaly. Pro akci se nám podařilo naskladnit všechny novinky tradičního českého výrobce kvalitní zahradní techniky VARI. K vidění u nás tak bude nová profesionální bubnová sekačka VARI Adéla BDR 70 PRO, malotraktor VARI s motorem Kohler nebo například malotraktor Raptor Hydro.

 
Akce "čisté auto" s vapkou od firmy STIHL.

Zvažujete nákup kvalitního a výkonného tlakového čističe? Nejste si jisti volbou? Přijeďte k nám v 21. října na test! Otestujete si vysokotlaké čističe STIHL osobně. 
 
  • ZDARMA si umyjete své osobní auto tlakovým čističem STIHL RE 130 Plus
  • otestujete si příslušenství pro vysokotlaké čističe STIHL (kartáče, napěňovače, čistič ploch apod.)
  • vyzkoušíte si účinnost čisticích prostředků
 Kde a kdy bude akce probíhat?V pátek 21. října 2022 od 9:00 do 16:00 hodin. Akce se uskuteční v areálu naší firmy a blízké louce. Najdete nás na adrese: Křižíkova 2267, 256 01 Benešov u Prahy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel: 317 722 089.
 

Celá tato předváděcí akce je pro Vás samozřejmě zcela ZDARMA bez nutné registrace. Těšíme se na Vaši účast.


S testem strojů STIHL přicházíme v období probíhající podzimní akce STIHL 2022.
#VARI #STIHL #SECO #test #zahradnitraktor #cesketraktory

Fotografie