Nejchytřejší robotická sekačka od firmy STIHL - iMOW® 522 C

 


KOMPAKTNÍ ROBOTICKÁ SEKAČKA PRO STŘEDNĚ VELKÉ TRÁVNÍKY

Plně automatická a kompaktní robotická sekačka pro středně velké trávníky do 2 100 m² a sklonem do 40 %. STIHL iMow 522 C seká, drtí a hnojí v jednom kroku. Díky chytrým funkcím zajišťuje vynikající výsledek sečení a vzhled sečení. Jednoduchý a pohodlný přístup prostřednictvím aplikace iMOW® vám umožní její snadné ovládání.


CHYTRÉ FUNKCE SEKAČKY 522 C

MOBILNÍ PŘÍSTUP PŘES IMOW® APP
Pokud chcete mít vše pod kontrolou, můžete pomocí aplikace iMOW® přistupovat ke své robotické sekačce odkudkoli. Můžete například vytvořit interaktivní plán sečení, zobrazit aktuální polohu vaší sekačky nebo definovat požadované zóny sečení. V aplikaci můžete intuitivně určit četná nastavení sečení.

ZÓNOVÝ MANAGEMENT
Pokud má vaše zahrada složité oblasti, jako jsou křivé dílčí oblasti, překážky, které jsou blízko u sebe nebo podobně, můžete zjednodušit úkol sečení pro svou robotickou sekačku iMOW® definováním výchozích bodů a definováním požadovaných zón. Práce je tak efektivnější a rychlejší.
 
FUNKCE DRIVE HOME
Tato robotická sekačka iMOW® má modul GPS. To umožňuje automatické sekačce vytvořit mapu oblasti sečení. Přímo do mapy se při sekání zakreslují i překážky nebo neznámé předměty. Díky GPS lokalizaci dokáže iMOW® vypočítat přímou, nejkratší možnou cestu k dokovací stanici kdekoli na mapě, přesunout se tam přímo za účelem nabití nebo pauzy a pracovat tak mimořádně efektivně.KOMPATIBILNÍ S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
Pokud již používáte Amazon Alexa, Livisi/Innogy Smart Home, Google Home nebo iOS Home, můžete do tohoto prostředí integrovat i svou robotickou sekačku iMOW 522 C
.
 
 
JE iMOW 522 VHODNÁ PRO MOU ZAHRADU?
  • pro plochy trávníku do 2 100 m²
  • pro sklony žací plochy do 40 %
  • šířka sečení 20cm
  • nastavení výšky sečení v rozmezí 20-60 mm
  • požadujete  pohodlné ovládání pomocí aplikace
  • sekačka si sama zpracuje dynamický plán sečení
INSTALACE BEZ STAROSTÍ
 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky STIHL iMOW®. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál (není součástí dodávky)CHCI SEKAT BEZ STAROSTÍ A DŘINY

Je to snadné! Pořiďte si automatickou robotickou sekačku! Pořiďte ji u nás a my se o sekačku dokážeme kompletně postarat. Nabízíme službu instalace, servisu nebo zimního uskladnění robotické sekačky. Máme zkušenosti z provozu několika stovek robotických sekaček.
 


 
NEJSTE SI JISTI?

Žádné obavy! Naším zájmem je, abyste s automatickou robotickou sekačkou byli maximálně spokojeni. Sekačku instalujeme pouze na zahradu, která je pro provoz sekačky vhodná! Proto nabízíme i službu informace a konzultace před koupí robotické sekačky. 

Fotografie