Magazín

Nová řezná souprava složená z pilového řetězu STIHL 3/8" PS3 Pro a vodicí lišty Light 04 s šířkou drážky 1,1 mm se ideálně hodí pro motorové  a aku pily nižší výkonové třídy. Dosahuje až o 20 % vyšší řezný výkon oproti běžnému pilovému řetězu STIHL 3/8" PS s tloušťkou hnacího článku 1,3 mm.


Firma STIHL se může pyšnit dalším vyjimečným strojem - motorovou pilou MS 881. Jde o v současnosti nejvýkonnější profesionální benzinovou pilu na světě. Osmsetosmdesátjednička nemá ve svém výkonu ani kubatuře na celém světě přemožitelku!


V pátek 21. října 2022 u nás vypukne tradiční předváděcí akce českých travních traktorů SECO, aku techniky STIHL, malotraktorů a sekaček VARI. Zopakujeme i akci "čisté auto" s tlakovou myčkou od firmy STIHL. Budete mít jedinečnou příležitost si sami otestovat aku techniku STIHL české traktory SECO StarJet, Challenge. K dispozici bude i novinka, profesionální zahradní traktor SECO MP 122 D


Pro nejnáročnější uživatele, kteří potřebují sekat rozlehlé plochy, je určena nová bubnová sekačka BDR-720 ADELA PRO. Oproti své předchůdkyni, bubnové sekačce VARI Adéla BDR-595, posouvá laťku odolnosti mnohem výš.


Šikovné příslušenství pro vysokotlaké čističe STIHL RE na čištění velkých ploch a svislých ploch nese označení STIHL RA 110 - kartáč na plošné čištění.


V letošním roce STIGA představila traktor Estate 384. Naváže tato novinka na svého předchůdce, velice úspěšný model 3084? Nebo je všechno jinak?


Velice oblíbená, extrémně lehká jednoruční motorová pila pro stromovou chirurgii - pila STIHL MS 151 TC-E - je u nás po delší době skladem.


 STIHL zařadil do výroby komfortní tlakovou myčku. Myčka RE 100 PLUS Control je velmi lehká a uchvátí vás prvky komfortu - funkcí CONTROL a tryskou 3v1.


Březen – přichází jaro! Ač je ještě studené a nesmělé, kolotoč jarních prací začíná. Nastal i ten správný čas na údržbu vaší zahradní techniky.


Plánujete koupi zahradního traktoru? Hledáte odolný travní traktor pro rozsáhlé plochy? Potřebujte zahradní traktor využívat celoročně? Máme pro vás pár tipů z naší nabídky od výrobců STIGA, SECO a HONDA.


S příchodem jara nastává ten správný čas na provzdušnění vašeho trávníku. S vhodně zvoleným pomocníkem, vertikutátorem,  ji zvládnete bez zbytečné dřiny.


STIHL iMOW® 522 C je plně automatická robotická sekačka na trávu, která nabízí ty nejpokročilejší funkce v kategorii robotických sekaček. Možnost ovládání pomocí aplikace je samozřejmostí.


Únor je nejkratší měsíc roku a jeho dny rychle směřují k jaru. Začátek února bývá ve znamení sněhu a mrazu – únor bílý, pole sílí. Jeho konec už ale nabízí hřejivé slunce, které probouzí zahradu k životu. A jak se dny prodlužují, příroda probouzí i nás, abychom po odpočinku vyšli na zahradu. Zahrada nás zkrátka donutí přestat se zavírat doma u kamen.


Potřebujete se na svoji pilu, křovinořez, fukar nebo například plotostřih STIHL maximálně spolehnout? Pokud se o vaši techniku dobře postaráte, bude vždy připravena odevzdat maximum. Alfou i Omegou bude vybrat ten správný olej! Ale jaký olej vybrat pro přípravu palivové směsi? Má to být olej STIHL HP, olej STIHL HP Super nebo snad olej STIHL HP Ultra?