Magazín

V letošním roce STIGA představila traktor Estate 384. Naváže tato novinka na svého předchůdce, velice úspěšný model 3084? Nebo je všechno jinak?


Velice oblíbená, extrémně lehká jednoruční motorová pila pro stromovou chirurgii - pila STIHL MS 151 TC-E - je u nás po delší době skladem.


 STIHL zařadil do výroby komfortní tlakovou myčku. Myčka RE 100 PLUS Control je velmi lehká a uchvátí vás prvky komfortu - funkcí CONTROL a tryskou 3v1.


Březen – přichází jaro! Ač je ještě studené a nesmělé, kolotoč jarních prací začíná. Nastal i ten správný čas na údržbu vaší zahradní techniky.


Plánujete koupi zahradního traktoru? Hledáte odolný travní traktor pro rozsáhlé plochy? Potřebujte zahradní traktor využívat celoročně? Máme pro vás pár tipů z naší nabídky od výrobců STIGA, SECO a HONDA.


S příchodem jara nastává ten správný čas na provzdušnění vašeho trávníku. S vhodně zvoleným pomocníkem, vertikutátorem,  ji zvládnete bez zbytečné dřiny.


STIHL iMOW® 522 C je plně automatická robotická sekačka na trávu, která nabízí ty nejpokročilejší funkce v kategorii robotických sekaček. Možnost ovládání pomocí aplikace je samozřejmostí.


Únor je nejkratší měsíc roku a jeho dny rychle směřují k jaru. Začátek února bývá ve znamení sněhu a mrazu – únor bílý, pole sílí. Jeho konec už ale nabízí hřejivé slunce, které probouzí zahradu k životu. A jak se dny prodlužují, příroda probouzí i nás, abychom po odpočinku vyšli na zahradu. Zahrada nás zkrátka donutí přestat se zavírat doma u kamen.


Potřebujete se na svoji pilu, křovinořez, fukar nebo například plotostřih STIHL maximálně spolehnout? Pokud se o vaši techniku dobře postaráte, bude vždy připravena odevzdat maximum. Alfou i Omegou bude vybrat ten správný olej! Ale jaký olej vybrat pro přípravu palivové směsi? Má to být olej STIHL HP, olej STIHL HP Super nebo snad olej STIHL HP Ultra?


Nová přilbová souprava STIHL ADVANCE X-Climb je vhodná jak pro práce v korunách stromů nebo i pro těžbu dřeva na zemi. Přilba přináší vysoký standart komfortu při práci s motorovou pilou.


Pro rok 2021 firma Husqvarna prodlužuje záruku na své profesionální motorové pily pro profesionální zákazníky. 


Stali jsme se oficiálním e-shopem výrobků značky STIHL. Nově u nás můžete nakoupit z pohodlí domova například pilu, křovinořez, sekačku, akumulátorovou techniku ale také robotickou sekačku iMow s doručením k Vám domů. On-line u nás nakoupíte i příslušenství značky STIHL.


Oblíbený akumulátorový foukač STIHL BGA 85 dostal svého nástupce. Nový foukač BGA 86 ale není jen facelift nebo drobné vylepšení svého předchůdce, jde o generační skok. Jeho foukací síla narostla o 50% a hmotnost se snížila na pouhých 2,8 kg.


Pokud u nás zakoupíte novou motorovou pilu, křovinořez, sekačku, travní traktor, robotickou automatickou sekačku, fukar, postřikovač nebo... Zkrátka jakýkoliv stroj od firmy STIHL můžete získat 1 rok záruky navíc a to zcela zdarma.