Magazín

Vypilovaný podzim 2016 - akce HUSQVARNA cílí nejen na motorové pily. - foto č. 1

Na podzim 2016 jsme pro Vás s firmou HUSQVARNA připravili skvělou akci nejen na motorové pily Husqvarna. Akce je i na akumulátorovou techniku Husqvarna, foukače a vysavače listí, křovinořezy, ridery, zahradní travní traktory a dokonce i na robotické automatické sekačky Automower.
Představíme Vám pár zajímavých pil a příslušenství k nim >>>

Více info »

Den otevřených dveří a testy pil, sekaček, traktorů a riderů. - foto č. 1

V pátek 21. 10. 2016 budete mít jedinečnou příležitost si otestovat pily STIHL, zahradní techniku STIGA a české travní traktory Seco. Rádi Vás podrobně seznámíme s naší technikou.
K vidění bude i řada novinek. Například zcela nová řada akumulátorové techniky STIHL Compact (pily, vyžínače, fukary) a žhavá novinka - sekačka Stiga Twinclip. České zahradní travní traktory Seco si vyzkoušíte v reálných podmínkách, při sečení a sběru trávy. Představíme i zcela nový drtič, štěpkovač větví Vari Rapido Plus.

Více info »

Twinclip, nový koncept sekaček STIGA. - foto č. 1

Sekačky STIGA Twinclip. To je nový koncept sekaček pro dokonalé sečení a sběr trávy. Snadná obsluha a inovativní řešení dělá ze sekaček STIGA Twinclip skvělé pomocníky při sečení Vaší trávy.

Twinclip, nový koncept sekaček STIGA. - foto č. 3
Twinclip, nový koncept sekaček STIGA. - foto č. 3

Více info »

STIHL preventivně stahuje akumulátorové zahradní nůžky, plotostřihy HSA 65 a HSA 85 od jejich majitelů. - foto č. 1

STIHL stahuje akumulátorové zahradní nůžky s označením HSA 65 a HSA 85 z preventivních důvodů. Majitelům těchto nůžek je vymění za nové typy STIHL HSA 66 resp. HSA 86.

Více info »

Akční nabídka křovinořezů STIHL s motory 4-MIX. - foto č. 1

Křovinořezy STIHL s motory Stihl 4-MIX využívají to nejlepší z technologie 2-taktních a 4-taktních motorů. Křovinořezy STIHL 4-MIX se velmi snadno startují, mají příjemný zvuk a velmi nízké emise. 

Více info »

První žací struna zesílená karbonovým vláknem, struna STIHL CF3 Pro - foto č. 1

Extra odolná čtvercová struna STIHL CF3 zesílena karbonovým vláknem je vyrobena z vysoce kvalitní polyamidové směsi a skládá se ze 3 komponentů.

Více info »

Husqvarna XP Power 2, prémiové palivo pro vaše miláčky - foto č. 1

HUSQVARNA XP Power 2 je palivo pro 2-taktní motory nejen motorových pil, křovinořezů a vyžínačů. Palivo Husqvarna XP Power 2 plně nahrazuje starší Aspen 2. 

Více info »

Křovinořezy HONDA, komfortní čtyřtaktní křovinořezy. - foto č. 1

Křovinořezy HONDA jsou konstruovány pro uživatele, kteří upřednostňují komfort a pohodlí při sečení nebo vyžínání trávy křovinořezem, motorovou kosou. Křovinořezy HONDA jsou osazeny mini 4-taktními motory se skvělou spolehlivostí. Čtyřtaktní motory křovinořezů Honda patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější spalovací motory této kategorie na světě.

Více info »

Ozdravná kůra pro váš trávník - vertikutace. - foto č. 1

V trávníku se během roku ze zbytků posekané trávy, plevele a mechu vytvoří takřka nepropustná vrstva – travní plsť. Tato vrstva, travní plsť, zabraňuje pronikání vody a živin do půdy a kořenovému systému trávníku. Aby byl trávník znovu plný energie potřebuje ozdravnou kůru. Prvním důležitým krokem je vertikuatce.

Více info »

Ještě lehčí, přesto robustní. Pila STIHL MS 261 prošla faceliftem. - foto č. 1

Legendární profesionální pila STIHL řady "26", pila MS 261, prošla faceliftem 2016. Pila je nyní ještě lehčí, zlepšila se ergonomie a zůstala robustnost pro profesionální nasazení.

Ještě lehčí, přesto robustní. Pila STIHL MS 261 prošla faceliftem. - foto č. 10

Více info »

Bezpečně s HUSQVARNOU 2016 akce na pily - foto č. 1

 I v roce 2016 myslíme na vaši bezpečnost. Jistě při práci v lese s motorovou pilou používáte ochrannou přilbu a protiprořezové kalhoty. My vám je nyní dáme k motorové pile HUSQVARNA zdarma!

Více info »

Dlouhá životnost a vždy plný výkon. Takové jsou nové akumulátory STIHL řady AP a AR. - foto č. 1

 STIHL stále pracuje na vylepšení akumulátorů pro svůj akumulátorový systém STIHL. Jedna baterie STIHL tak zvládne zásobit dostatkem energie akumulátorovou pilu, plotostřih, vyžínač, fukar nebo křovinořez.


 Nová řada zásuvných a zádových akumulátorů STIHL je tu. Je lepší a lehčí. Přesvědčte se sami... 

 

Více info »

Jedna baterie pro sedm pomocníků. To je aku program STIGA 48V PowerPack. - foto č. 1

STIGA přichází s novým aku programem 48V PowerPack, díky kterému můžete na jednu baterii pohánět až 7 strojů. S křovinořezem můžete vyžínat zarostlé části zahrady, sekačka vám vykouzlí dokonalý trávník, plotostřihem dáte svým keřům dokonalý tvar, řetězová pila Stiga vám poslouží jak v lese tak na zahradě, foukačem se zbavíte napadaného listí během pár okamžiků a MultiTool nářadí vám poslouží jako vyvětvovací pila nebo plotostřih, stačí nasadit jeden ze dvou adaptérů podle vašich momentálních potřeb.

Více info »

Osvědčená profi pila STIHL MS 362 ještě lepší? Po faceliftu 2015, ano. - foto č. 1

 Profesionální pila STIHL MS 362 prodělala zdařilý facelift. Ještě lehčí a ještě lepší profi pila je připravena být ještě lepším pomocníkem nejen v profesionálním nasazení. 

Osvědčená profi pila STIHL MS 362 ještě lepší? Po faceliftu 2015, ano. - foto č. 14
Osvědčená profi pila STIHL MS 362 ještě lepší? Po faceliftu 2015, ano. - foto č. 14

Více info »


Předchozí -  1 2 3 4 5 6 - Další
Vytvořil: Dokonalý web
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace