Magazín

Nejsilnější zádový foukač STIHL BR 700 Magnum, nástupce osvědčeného Stihl BR 600 je tu. - foto č. 1

Zádový fukar, foukač STIHL BR 700 Magnum bude patřit k nejsilnějším fukarům na trhu. Zaútočí i na doposud nejsilnější zádový fukar Husqvarna 580 BTS. Pojďme si představit nástupce legendárního fukaru Stihl BR 600 Magnum  >>>

Více info »

Eko dotace a šrotovné pro majitele malotraktorů Vari Terra. - foto č. 1

Jste majitelem systému Vari Terra a přemýšlíte o modernizaci vašeho malotraktoru? Nechcete investovat velké peníze do repase nebo generální opravy komponentů malotraktoru Terra Vari jako je motor nebo převodovka? Tak pro vás jsem připravili zvýhodněnou cenovou nabídku, eko dotaci a šrotovné. Eko dotaci Vari lze uplatnit při pořízení nového motoru Vari, šrotovné pak při koupi nové převodovky Vari DSK-317 a Vari DSK-316.

Více info »

Pila STIHL co má styl, akumulátorová pila MSA 120 C-BQ - foto č. 1

Skvěle ovladatelná, kompaktní a lehká. Taková je nová akumulátorová pila STIHL Compact MSA 120 C-BQ. Pila je kompatibilní s řadou aku strojů STIHL Compact. Jednu baterii STIHL Compact tak využije pro pohon pily, vyžínače, fukaru nebo i nůžek na živé ploty.

Více info »

Vypilovaný podzim 2016 - akce HUSQVARNA cílí nejen na motorové pily. - foto č. 1

Na podzim 2016 jsme pro Vás s firmou HUSQVARNA připravili skvělou akci nejen na motorové pily Husqvarna. Akce je i na akumulátorovou techniku Husqvarna, foukače a vysavače listí, křovinořezy, ridery, zahradní travní traktory a dokonce i na robotické automatické sekačky Automower.
Představíme Vám pár zajímavých pil a příslušenství k nim >>>

Více info »

Den otevřených dveří a testy pil, sekaček, traktorů a riderů. - foto č. 1

V pátek 21. 10. 2016 budete mít jedinečnou příležitost si otestovat pily STIHL, zahradní techniku STIGA a české travní traktory Seco. Rádi Vás podrobně seznámíme s naší technikou.
K vidění bude i řada novinek. Například zcela nová řada akumulátorové techniky STIHL Compact (pily, vyžínače, fukary) a žhavá novinka - sekačka Stiga Twinclip. České zahradní travní traktory Seco si vyzkoušíte v reálných podmínkách, při sečení a sběru trávy. Představíme i zcela nový drtič, štěpkovač větví Vari Rapido Plus.

Více info »

Twinclip, nový koncept sekaček STIGA. - foto č. 1

Sekačky STIGA Twinclip. To je nový koncept sekaček pro dokonalé sečení a sběr trávy. Snadná obsluha a inovativní řešení dělá ze sekaček STIGA Twinclip skvělé pomocníky při sečení Vaší trávy.

Twinclip, nový koncept sekaček STIGA. - foto č. 6
Twinclip, nový koncept sekaček STIGA. - foto č. 6

Více info »

STIHL preventivně stahuje akumulátorové zahradní nůžky, plotostřihy HSA 65 a HSA 85 od jejich majitelů. - foto č. 1

STIHL stahuje akumulátorové zahradní nůžky s označením HSA 65 a HSA 85 z preventivních důvodů. Majitelům těchto nůžek je vymění za nové typy STIHL HSA 66 resp. HSA 86.

Více info »

Akční nabídka křovinořezů STIHL s motory 4-MIX. - foto č. 1

Křovinořezy STIHL s motory Stihl 4-MIX využívají to nejlepší z technologie 2-taktních a 4-taktních motorů. Křovinořezy STIHL 4-MIX se velmi snadno startují, mají příjemný zvuk a velmi nízké emise. 

Více info »

První žací struna zesílená karbonovým vláknem, struna STIHL CF3 Pro - foto č. 1

Extra odolná čtvercová struna STIHL CF3 zesílena karbonovým vláknem je vyrobena z vysoce kvalitní polyamidové směsi a skládá se ze 3 komponentů.

Více info »

Husqvarna XP Power 2, prémiové palivo pro vaše miláčky - foto č. 1

HUSQVARNA XP Power 2 je palivo pro 2-taktní motory nejen motorových pil, křovinořezů a vyžínačů. Palivo Husqvarna XP Power 2 plně nahrazuje starší Aspen 2. 

Více info »

Křovinořezy HONDA, komfortní čtyřtaktní křovinořezy. - foto č. 1

Křovinořezy HONDA jsou konstruovány pro uživatele, kteří upřednostňují komfort a pohodlí při sečení nebo vyžínání trávy křovinořezem, motorovou kosou. Křovinořezy HONDA jsou osazeny mini 4-taktními motory se skvělou spolehlivostí. Čtyřtaktní motory křovinořezů Honda patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější spalovací motory této kategorie na světě.

Více info »

Ozdravná kůra pro váš trávník - vertikutace. - foto č. 1

V trávníku se během roku ze zbytků posekané trávy, plevele a mechu vytvoří takřka nepropustná vrstva – travní plsť. Tato vrstva, travní plsť, zabraňuje pronikání vody a živin do půdy a kořenovému systému trávníku. Aby byl trávník znovu plný energie potřebuje ozdravnou kůru. Prvním důležitým krokem je vertikuatce.

Více info »

Ještě lehčí, přesto robustní. Pila STIHL MS 261 prošla faceliftem. - foto č. 1

Legendární profesionální pila STIHL řady "26", pila MS 261, prošla faceliftem 2016. Pila je nyní ještě lehčí, zlepšila se ergonomie a zůstala robustnost pro profesionální nasazení.

Ještě lehčí, přesto robustní. Pila STIHL MS 261 prošla faceliftem. - foto č. 13

Více info »

Bezpečně s HUSQVARNOU 2016 akce na pily - foto č. 1

 I v roce 2016 myslíme na vaši bezpečnost. Jistě při práci v lese s motorovou pilou používáte ochrannou přilbu a protiprořezové kalhoty. My vám je nyní dáme k motorové pile HUSQVARNA zdarma!

Více info »


Předchozí -  1 2 3 4 5 6 - Další
Vytvořil: Dokonalý web
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace