Jak zazimovat robotickou sekačku Husqvarna Automower?

Před uskladněním sekačky Automower je nutné ji plně nabít, vyčistit, utřít dosucha a uskladnit na suchém místě, kde nemrzne. Doporučujeme také přes zimu uskladnit nabíjecí stanici ve vnitřním prostoru. Nainstalovaný vodič smyčky zůstává v trávníku. Můžete také využít naši službu posezónního servisu a uskladnění, což je dobrá volba, pokud si chcete zajistit, aby vaše sekačka Automower byla včas připravena na novou sezónu.

 

 

 

ZIMNÍ USKLADNĚNÍ SEKAČKY AUTOMOWER V ZÁKLADNÍCH KROCÍCH:

Sekačku plně nabijte.

Před uskladněním je nutné sekačku plně nabít.

 

Vypnutí a odpojení zdroje.

Nejprve vypněte sekačku a také odpojte napájecí zdroj sekačky Automower.

 

Očištění a prohlídka.

Důkladně očistěte sekačku od nečistot a zbytků trávy. Můžete použít jemný kartáč nebo stlačený vzduch na odstranění zbytků trávy. Sekačku otřete dosucha.

 

Kontrola stavu žacího ústrojí a nožů.

Ověřte stav nožů. Pokud jsou tupé nebo poškozené, vyměňte je za nové. Zkontrolujte stav žacího disku (nože se mají volně pohybovat a disk nesmí být deformovaný).

 

Kontrola a nabíjení akumulátoru.

Automower uskladněte s plně nabitým akumulátorem. Pokud je to potřeba, dobijte akumulátor i během zimního období opakovaně. 

 

Uložení na suchém místě.

Sekačku je důležité uchovávat v suchém prostředí při teplotách nad bodem mrazu

 

Proveďte také kontrolu a údržbu základny.

Nabíjecí stanici, základnu sekačky, očistěte od nečistot a zkontrolujte jednotlivé části. Osušte a uskladněte podobně jako sekačku.

 

 

 

VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ K ÚDRŽBĚ SEKAČKY AUTOMOWER:

Sada na údržbu robotické sekačky.

Tato sada na údržbu a čištění obsahuje 2 speciální kartáče, jeden velmi úzký a ostrý a druhý menší se škrabkou pro odstraňování trávy a nečistot, 1 speciální šroubovák pro výměnu žacích nožů,1 brusná podložka pro očištění konektorů na sekačce a nabíjecí stanici, 1 utěrka a 1 čisticí sprej na plastové díly.

 

Box na ochranu konektorů.

Tato praktická krabička ochrání konektory nabíjecí stanice před vlhkostí, vodou, sněhem a jiným poškozením i po sezóně

 

 

VŠE ZAJISTÍME ZA VÁS!

Naše služby prodejem nekončí! Zajistíme vaší robotické sekačce kvalitní servis u nás. Vaše sekačka tak bude připravená a nabitá na novou sezónu.

 

Robotickou sekačku po provedeném ročním servisu můžete přes zimu u nás také uskladnit.

Na jaře, až bude čas začít ji používat, si ji jednoduše vyzvednete a až začne růst tráva, bude vyčištěná a připravená na další pracovní sezónu. Ušetříte tak místo v garáži a můžete si ji vyzvednout až před sezónou.

 

Jako v hotelu.

Vaše sekačka Husqvarna Automower je u nás uchovávána v suchém a vytápěném prostředí, což je optimální pro prevenci koroze. To zajišťuje nejdelší možnou životnost vaší robotické sekačky.

 

Roční servis zahrnuje následující:

  • Nejnovější aktualizace softwaru
  • Elektronická diagnostika
  • Čištění/mytí
  • Výměna nožů
  • Zkouška funkčnosti akumulátoru (autotest)
  • Dobíjení akumulátoru
  • Zkouška bezpečnostních funkcí
  • Kontrola funkcí

 

Servis robotické sekačky u nás s výhodou.

 V období od 15. října. do 15. ledna nabízíme našim zákazníkům slevu na roční servis robotické sekačky Husqvarna Automower ve výši 25%.

 


Fotografie