Tradiční podzimní předváděcí akce - aku technika STIHL, EGO a malotraktory VARI

 
 
Test aku techniky STIHL, EGO a strojů VARI.
 
Srdečně vás zveme v pátek 22. září 2023 na předváděcí akci STIHL, EGO a Vari. Můžete si nejen prohlédnout naše kvalitní produkty, ale také je sami řádně otestovat v akci! Tato akce se bude konat v areálu naší firmy a bude zahrnovat prezentaci nejnovějších modelů akumulátorové techniky STIHL a EGO a zahradní komunální techniky VARI.
Kdyby byly testy vysilující, rádi vám zdarma ugrilujeme klobásku.
 
 
 


Budete mít možnost otestovat aku stroje STIHL.

Firma STIHL je nejen výrobce motorových pil a křovinořezů, ale i akumulátorové zahradní techniky pro běžné a profesionální uživatele. Letos jsme připravili k otestování akumulátorovou techniku STIHL řady AK, AP systém. Vyzkoušíte si i akumulátorovou mini pilu STIHL GTA 26.
 


 

Představíme Vám zahradní techniku od firmy VARI
.


Pro letošní akci se nám podařilo naskladnit všechny novinky tradičního českého výrobce kvalitní zahradní techniky VARI. K vidění u nás tak bude nová profesionální bubnová sekačka VARI Adéla BDR 70 PRO, malotraktor VARI s motorem Kohler nebo například malotraktor Raptor Hydro.
Otestujte i nejpokročilejší aku technika EGO 

Patentovaná technologie EGO baterie 56V ARC Lithium™ zahrnuje inovativní design, inteligentní správu napájení a revoluční technologii chlazení pro neuvěřitelný výkon a výkon. Využijte možnost otestování aku techniky EGO se současnou akční cenovou nabídkou!

 
Akce "čisté auto" s vapkou od firmy STIHL.

Zvažujete nákup kvalitního a výkonného tlakového čističe? Nejste si jisti volbou? Přijeďte k nám v 22. září na test! Otestujete si vysokotlaké čističe STIHL osobně. 
 
  • ZDARMA si umyjete své osobní auto tlakovým čističem STIHL RE 130 Plus
  • otestujete si příslušenství pro vysokotlaké čističe STIHL (kartáče, napěňovače, čistič ploch apod.)
  • vyzkoušíte si účinnost čisticích prostředků
 Kde a kdy bude akce probíhat?


V pátek 22. září od 9:00 do 16:00 hodin. Akce se uskuteční v areálu naší firmy a blízké louce. Najdete nás na adrese: Křižíkova 2267, 256 01 Benešov u Prahy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel: 317 722 089.
 

Celá tato předváděcí akce je pro Vás samozřejmě zcela ZDARMA bez nutné registrace. Těšíme se na Vaši účast.


S testem strojů STIHL přicházíme v období probíhající podzimní akce STIHL 2023.
#VARI #STIHL #SECO #test #zahradnitraktor #cesketraktory

Fotografie