robotická sekačka Husqvarna Automower 430X NERA

Kód: 970535211
Akce

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 970535211

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 89 999,- Kč
Sleva: -8%
Akční cena bez DPH: 67 768,- Kč
Akční cena vč. DPH: 81 999,- Kčrobotická sekačka Husqvarna Automower 430X NERA

Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 430X NERA využívá nejmodernější technologie a díky tomu dokonale poseká i složité travnaté plochy do 3200 m². Virtuální hranice nastavené prostřednictvím aplikace Automower® Connect a sady Husqvarna EPOS™, které jsou k dispozici jako volitelné příslušenství, zajistí sečení v přesně vymezených pracovní oblastech, což vám zaručí esteticky dokonalé výsledky sečení. Sekačka je vybavena chytrými funkcemi, jako jsou inteligentní vyhýbání se překážkám, zvládnutí svahu až do 50 % sklonu a GPS navigace. Pomocí svého chytrého telefonu můžete vytvořit několik pracovních oblastí s individuálním režimem sečení 7 dní v týdnu a také dočasných zakázaných zón v aplikaci Automower® Zone Control. 

 

 

Klíčové vlastnosti sekačky Husqvarna Automower 430X NERA:

  • možnost instalace bez vodičů (volitelné příslušenství Husqvarna EPOS)
  • pracovní kapacita 3200 m²
  • maximální sklon uvnitř pracovní plochy 50 %
  • Zone Control s technologií inteligentního mapování AIM
  • Automower® Connect
  • navigace s pomocí GPS
  • Timer podle počasí
  • kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home
  • elektricky ovládané nastavení výšky sečení
 
  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.
 

 

 

Technika Husqvarna použitá v sekačce Automower 430X NERA:

 

Možnost instalace bez vodičů

Řada Automower® NERA je kompatibilní s inteligentní sadou Husqvarna EPOS™ (volitelné příslušenství), což vám nabízí možnost vytvoření přesných virtuálních hranic pracovních oblastí pomocí satelitní technologie namísto fyzických vodičů.

 

Automower® Zone Control s technologií AIM

Sekačka Automower® Zone Control vám umožňuje vytvářet pracovní a dočasně zakázané oblasti. Prostřednictvím aplikace Automower® Connect si můžete nadefinovat pracovní oblasti s různými výškami sečení a plány sečení nebo dočasně zakázané zóny, abyste zabránili sekání v určitých oblastech. Výsledkem je větší přesnost, lepší kontrola a dokonale střižený trávník.

 

Automower® Connect

Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Standardní vybavení sekaček řady X-line, a jako doplněk pro řady 300/400. Desetiletá záruka na data o vaší sekačce v ceně.

 

Detekce a vyhýbání se překážkám

Vestavěná technologie pomáhá sekačce detekovat a vyhýbat se překážkám, čímž snižuje riziko neplánovaných zastavení. Režim detekce snižuje rychlost a zmírňuje kolize a režim vyhýbání způsobí, že se sekačka otočí a zabrání nárazu.

 

Navigace s pomocí GPS

Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.

 

Timer podle počasí

Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.

 

Technologie Husqvarna AIM (Automower®Inteligentní mapování)

Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.

 

Vynikající interakce

Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.

 

Chytré připojení pomocí IFTTT

Integrujte vaši sekačku Automower® ještě více do své chytré domácnosti tím, že ji použijete v apletech IFTTT. Připojte se k jednomu z našich chytrých připojení v aplikaci Automower® Connect nebo si dokonce vytvořte vlastní rutinu pomocí IFTTT. Možná chcete, aby vaše sekačka zaparkovala, když se vaše děti vrátí ze školy nebo když předpověď počasí ukazuje silný déšť? Nebo ji dokonale synchronizovat s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zdarma a snadno se používá.

 

Automower® X-Line

Husqvarna Automower® X-Line je naše nejlépe vybavená řada, navržená pro ty, kteří chtějí špičkovou robotickou sekačku na trávu. Je vybavena balíčkem funkcí X-Line, včetně aplikace Automower® Connect s GPS sledováním pro případ krádeže, navigací s pomocí GPS, LED světlomety, předním pryžovým nárazníkem a designem karoserie X-Line.

 

 

Snadné čištění

Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

 

Protimrazová ochrana

Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.

 

Automatické zvládání průchodů - patentováno

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

 

 

Sečení po spirále

Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.

 

Doporučujeme související zboží

Pracovní kapacita: 3200 m²
Šířka záběru: 24 cm
Výška sečení, max.: 60 mm
Výška sečení, min.: 20 mm
Výška sečení, min-max: 20-60 mm
Posečená plocha za jednu hodinu: 130 m²
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 25 %
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 50 %
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 27 °
Kapacita akumulátoru: 5.0 Ah
Typ akumulátoru: Lion
Napětí akumulátoru: 18 V
Nabíjecí proud: 4.2 A
Systém nabíjení: Automatický
Spotřeba energie při sekání: 19 W
Typická doba nabíjení: 40 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 145 min
Využitelná kapacita akumulátoru: 4.0 Ah
Alarm: Ano
Barva: Šedá
Žací systém: 3 otočné ostré žací břity
Následuj ohraničující vodič: Ano
Následuj naváděcí vodič: 2
Reflektory: Ano
Signál z nabíjecí stanice: Ano
Informační panel: Barevný displej TFT 2,8” QVGA
Zámek instalace: Ne
Klávesnice: Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl.
Senzor pro zvednutí: Ano
Vodič ohraničující smyčky: 0 m
Náhodný vzorec pohybu: Nepravidelný
PIN kód: Ano
Systém hledání: Čtyři systémy hledání
Skoby: 0 ks
Senzor náklonu: Ano
Časový zámek: Ne
Timer (časový spínač): Ano
Ultrazvukový senzor: Ne
Dezén kol: Středně hrubý
Bezdrátové připojení: Bluetooth®, Celulární , Wi-Fi
Aktualizace firmware: FOTA
Čistá hmotnost výrobku, konečná: 19686 g
Velikost výrobku DxŠxV: 75x54x28 cm
Hmotnost: 14.6 kg