benzinový zahradní drtič STIHL GH 370 S

Kód: 60012000008

Výrobce STIHL
Kód výrobce 60012000008

Dostupnost Na objednávku - termín upřesníme

Cena bez DPH: 25 736,- Kč
Cena vč. DPH: 31 140,- Kčbenzinový zahradní drtič STIHL GH 370 S

Špičkový model velmi silného zahradního drtiče STIHL GH370S s benzinovým motorem se šikmou násypkou a silným OHV motorem. Se širokým podvozkem pro pohodlnou přepravu. Nožové ústrojí Multi-Cut 370 zvládne bez problémů větve až do 45 mm. Ideální pro použití na velkých veřejných pozemcích, ale i na menších zahradách bez elektrické přípojky.


Klíčové vlastnosti benzinového drtiče STIHL GH 370 S:

  • Velká šikmá plnící násypka usnadňuje plnění zahradního drtiče VIKING. Násypka s tlumením hluku se zabudovanou ochranou proti úlomkům se stará o práci s malou hlučností a o bezpečnost uživatele.
  • Široký podvozek zajišťuje bezpečné postavení a snadnou přepravu.
  • Zvláště výkonné nožové ústrojí se dvěmi otočnými noži a centrálním vodícím kuželem. Díky geometrii nožového kotouče dochází k optimálnímu samočinnému vtahování větví.
  • Elektromechanické bezpečnostní blokování. Při uvolnění uzavíracích šroubů se aktivuje bezpečnostní spínač stroje. Ten zabraňuje automatickému rozběhnutí nářadí po přerušení proudu např. po údržbě nebo výměně nožů, případně po neúmyslném rozpojení kabelů.
  • Úložný prostor s nářadím. Servisní nářadí uložené v úložném prostoru u zahradních drtičů VIKING umožňuje rychlou a profesionální údržbu drtiče, jako např. výměnu nože.

Max. průměr větví mm 45
Výkonová jmenovitá rychlost 3,4 kW / 4,6 koní
Hmotnost stroje kg 45
Řezný nástroj Multi-Cut 370
Skříň Polymer/Metall