robotická sekačka STIHL iMOW 7

Kód: IA010111466

Výrobce STIHL
Kód výrobce IA010111466

Dostupnost Skladem do 2 dnů

Cena bez DPH: 73 711,- Kč
Cena vč. DPH: 89 190,- Kčrobotická sekačka STIHL iMOW 7

S robotickou sekačkou STIHL iMOW 7 můžete udržovat středně velké trávníky v soukromých oblastech plně automaticky. Robotická sekačka pracuje s výkonnou lithium-iontovou baterií. To umožňuje robotické sekačce pracovat bez přerušení po dlouhou dobu. Se 3 volně se pohybujícími čepelemi nožů systému Disc-Cut je dosaženo čistého výsledku řezání při vysoké rychlosti čepele.

Díky spolehlivému jízdnímu chování robotické sekačky můžete efektivně pracovat na svazích se sklonem až 40 % při sekání na svazích . Na trávnících do 5 000 m² seká STIHL iMOW 7 trávu a zároveň ji mulčuje, takže okamžitě působí jako hnojivo pro trávník. Pomocí ultrazvukových senzorů a řízené rychlosti se k překážkám přibližuje jemně a trávník se seče v blízkosti objektu. Při kontaktu samojízdná sekačka automaticky změní směr. V úzkých místech podporují efektivní sečení inteligentní odbočovací manévry. Na nerovném terénu se rychlost upravuje automaticky díky snímačům náklonu, takže i tam získáte konzistentní výsledek.

 

 

Ovládací panel umožňuje snadné ovládání pomocí několika tlačítek. Intuitivní ovládání je navíc podpořeno hlasovým výstupem. Aktuální stav vaší robotické sekačky se zobrazuje pomocí zadního proužku LED, zatímco přední pruh LED umožňuje denní svícení ve 3 různých režimech. Svou robotickou sekačku můžete kdykoli ovládat přes Bluetooth nebo WiFi pomocí aplikace MY iMOW. Můžete to také použít k individuálnímu nastavení výšky sečení na různé úrovně. V plánu sečení lze definovat časová okna pro týdenní plány, ve kterých může být vaše iMOW 6 od STIHL automaticky aktivní. V případě potřeby můžete robotickou sekačku spustit také ručně. Dešťový senzor si můžete sami nastavit tak, aby se trávníky sekaly i za vlhkého počasí, nebo aby se iMOW 6 zastavilo. Dokovací stanice slouží jako základna pro robotickou sekačku a pro nabíjení.

 

 

  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky STIHL iMOW Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.

 

 

  konzultace před koupí 

Jsme iMOW Partner. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného modelu robotické sekačky STIHL iMOW pro váš pozemek.

 

 

Co je v balení iMOW 7: 

  • robotická sekačka STIHL iMOW 7
  • dokovací stanici
  • nabíjecí adaptér
  • náhradní nože
  • pravítko iMOW® pro instalaci obvodového vodiče
  • návod k použití
  • instalační sada není součástí balení.

 

 


získejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma

 

 

 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz

 

 

Před nákupem tohoto produktu doporučujeme konzultaci s odborným specialistou iMOW Partner. Ověřte si, zda je zvolený model robotické sekačky vhodný pro vaše podmínky. Volba nevhodného modelu nemůže být uznána jako důvod případné reklamace. Pro správnou funkci robotické sekačky je nezbytná instalace dle návodu k použití. S žádostí o instalaci nebo konzultaci se můžete obrátit na kteréhokoliv odborného specialistu iMOW Partner. Seznam iMOW partnerů je k dispozici na https://www.stihl.cz/cs/sluzby-a-akce/sluzby-specializovaneho-prodejce/imow-servis.

 

Doporučujeme související zboží

Max. sečená plocha: 5000 m²
Max. stoupání: 40 %
Šířka sečení: 28 cm
Min. výška sečení: 20 mm
Max. výška sečení: 60 mm
Vodicí dráty: 2
Hmotnost: 15 kg
Max. doba sečení na nabití akumulátoru 80 %: 220 min
Max. doba sečení na nabití akumulátoru 100 %: 240 min
Délka doby nabíjení rychlé nabíjení na 80 %: 80 min
Hladina akustického tlaku: 48 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 61 dB(A)