Nové automatické robotické sekačky VIKING iMow 422 přicházejí.

Řada robotických sekaček Viking iMow se rozrůstá!Viking na jaře 2016 doplní svou řadu automatických robotických sekaček iMow MI632 o dva nové modely iMow MI 422 a iMow MI 422 PSekačky Viking iMow Mi 422 a 422P jsou určeny pro menší plochy 500m2 a 1000m2.

Bude se jednat o dvě velikostně shodné sekačky. Na první pohled se sekačky liší pouze drobnostmi. Robotická sekačka iMow 422 P je vybavena (na rozdíl od iMow 422) ochrannou plastovou lištou skeletu.


 

Rozdíl je pod kapotou.


Viking iMow Mi 422.


Tato robotická sekačka je určená na plochy do 500m2. Pro perfektní vzhled trávníku je vybavena pevným nožem s vysokou pevností (kalený). Nůž je vybaven beznářaďovým systémem výměny. Při každém rozběhu nůž změní směr otáčení, aby iMow docílil dokonalého vzhledu trávníku.
Jednoduché ovládání sekačky je převzato ze série iMow 6. Led podsvícený display s úhlopříčkou 3" nabízí přehledné ovládání. Programování sekačky zvládnou i běžní uživatelé.
Kapacita Li-ion baterie je 40Wh a na nabití potřebuje 1,5 hodiny. Rychlost jízdy je 0,35m/s.Viking iMow Mi 422P


Robotická sekačka totožné velikosti s Mi 422 je doplněná ochrannou lištou skeletu. Záběr sečení je 20cm (opět stejný).
Rozdíl je v kapacitě baterie. Li-ion baterie má kapacitu 80Wh (2x víc než Mi 422) a vyšší rychlost jízdy - 0,4m/s. Doba nabíjení zůstává stejná, tedy 1,5 hodiny. Viking iMow 422P je určen na plochy až 1.000m2!


Dokovací stanice.


Tato nabíjecí základna se postará o dobití sekačky VIKING iMow 422 zcela dokonale. LED kontrolka signalizuje kvalitu signálu smyčky, přerušení obvodového vodiče a jiné důležité informace. 


Pár typů na závěr.


Před nákupem automatické sekačky VIKING se poraďte se svým prodejcem robotických sekaček o vhodnosti daného modelu pro váš pozemek.
  • Rádi Vám s nákupem pomůžeme - kontaktujte nás.
  • Navrheme vhodné řešení pro vaší zahradu.
  • Sekačku nainstalujeme.
  • Provádíme i následný servis a aktualizaci softwaru sekačky.
  • Provádíme záruční servis.Fotografie