motorový rosič STIHL SR 450

Kód: 42440112641

Výrobce STIHL
Kód výrobce 42440112641

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 14 967,- Kč
Cena vč. DPH: 18 110,- Kčmotorový rosič STIHL SR 450

Motorový rosič STIHL SR 450 je vysoce výkonný stroj s velkou plochou rozstřiku. S jednoduchou startovací logikou, komfortními ramenními pásy a multifunkční rukojetí. Sériově s kuželovou, jednostrannou a dvojitou vychylovací mřížkou. Oproti modelu SR 430 disponuje navíc výbavou pro aplikaci granulí a pro práškování. Umožňuje to technologie 2-in-1, kterou je tento model vybaven. Vyniká pohodlným a přesným dávkováním.Technika STIHL použitá v rosiči SR 450:

Snadná přestavba na aplikaci prášku
Přestavba z rosení na práškování trvá několik vteřin. Sada pro přestavbu nebo speciální nástroj není nutný.

Antivibrační systém
Antivibrační systém u rosičů odlehčuje účinně zádové svalstvo. Pryžové tlumiče snižují přenos nepříjemného chvění, které vzniká v motoru. Rukojeti díky tomu mají mimořádně nízké vibrace. Tím se stává práce komfortní a pohodlnější.

STIHL ElastoStart
Jako následek kompresního tlaku vznikají při startování dvoutaktního motoru trhavé síly, které zatěžují svaly a klouby. ElastoStart je významně snižuje. Speciální tlumící prvek ve startovací rukojetí se protáhne v závislosti na tažné síle a způsobí tak, že je startování stejnoměrné bez trhavých silových špiček.

Jednoduchá logika startování
Snadné a rychlé nastartování díky automatické poloze plynové páčky při startování, jedmorázové ovládání sytiče a ručního palivového čerpadla

Závěsný systém
Rosiče jsou vybaveny komfortním závěsným systémem. Při práci je velmi příznivě cítit rozdělení hmotnosti s motorovou jednotkou na zádech.

Multifunkční rukojeť
Ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvlášť snadné a bezpečné.

Mřížka
Pomocí tří výměnných mřížek je možné měnit tvar a směr výstupu paprsku rosící kapaliny. Sériově se dodává kuželová mřížka, usměrňovací mřížka, dvojitá usměrňovací mřížka.
Zdvihový objem: 63,3 cm³
Výkon: 2,9 kW
Hladina akustického výkonu: 110 dB(A)
Hladina akustického tlaku: 101 dB(A)
Hodnota vibrací vpravo: 1,9 m/s²
Objem nádrže na roztok: 14 l
Maximální průtok vzduchu: 1.300 m³/h
Max. horizontální dosah: 14,5 m
Vertikální dosah: 13 m
Obsah palivové nádrže: 1,70 l
Hmotnost: 12,8 kg