Den otevřených dveří a testy pil, sekaček, traktorů a riderů.Seznámíte se s výrobky STIHL, otestujete si pily a fukary.


K dispozici Vám budou pily Stihl, aku technika Stihl a fukary a vysavače listí. Samozřejmě i hromada dřeva a listí.Nejen nový Twinclip, ale i další sortiment firmy STIGA.


Přemýšlíte o nové travní rotační sekačce, nejste si jisti volbou správného modelu, chcete si sekačku vyzkoušet v reálných podmínkách? Sekačku Stiga Twinclip si u nás v pátek řádně otestujete! Otestovat bude možné i žhavou novinku - aku program Stiga 80 VOLTAGE. Jedná se o zcela novou řadu aku výrobků napájených 80 V akumulátorem Stiga Li-ion.České travní traktory Seco si otestujete osobně.


V pátek 21. října si osobně otestujete i české travní traktory Seco. Firma Seco v roce 2014 a následně v roce 2015 představilo zcela novou řadu zahradních traktorů. Zcela zásadně se zlepšil sběr posečené trávy. Přesvědčte se osobně, jak traktory Seco skvěle posekají i přerostlou a mokrou trávu.

Rozdrtí skoro vše - štěpkovač VARI Rapido Plus!


Do našeho testu jsme zařadili i loňskou novinku firmy Vari, drtič a štěpkovač VARI Rapido plus. Přesvědčíte se, jak hravě rozdrtí větve až do průměru 5cm!Kdy a kde si můžete zahradní techniku otestovat?


V pátek 21. 10. 2016. Začínáme v 9:00 a končíme v 16:00. Kdyby byly testy vysilující, zdarma Vám ugrilujeme klobásku a načepujeme pivko. Testy budou probíhat v areálu naší firmy a blízké louce.

Je nutná registrace, kolik bude stát vstupné?


Celou akci jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA bez nutné registrace.

Fotografie