benzinová pila STIHL MS 182

Kód: 11482000059
Akce

Výrobce STIHL
Kód výrobce 11482000059

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 8 990,- Kč
Sleva: -11%
Akční cena bez DPH: 6 603,- Kč
Akční cena vč. DPH: 7 990,- Kčbenzinová pila STIHL MS 182

Výkonná hobby benzínová řetězová pila STIHL MS 182 je ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků a můžete s ní kácet i menší stromy. Díky výkonnému motoru zvládnete s touto řetězovou pilou velmi širokou škálu úkolů, a to jak při soukromém použití, tak i jako profesionál v zahradnictví, terénních úpravách a v řemesle. Výkonný motor STIHL 2-MIX pily MS 182 poskytuje velmi dobrý řezný výkon a zároveň nízkou spotřebu. Antivibrační systém STIHL podporuje pohodlnou práci s motorovou pilou a šetří vaše svaly a klouby. Jednopáčkové ovládání navíc umožňuje ovládat všechny funkce benzínové řetězové pily pouze jednou rukou. Práci vám usnadní také robustní železný doraz. Pomáhá vám pevně umístit pilu na dřevo a provést tak přesný řez. Robustní filtrační prvek z fleecového materiálu se vyznačuje dlouhými intervaly údržby. Pro práci ve sněhu jsou k dispozici speciální polyamidové filtry.
Po přerušení práce je motor pily okamžitě připraven k opětovnému spuštění. Kkombinovaná páčka s funkcí Stop automaticky naskočí zpět do provozní polohy.
Rychloupínání řetězu navíc usnadňuje jeho opětovné napnutí a podporuje tak práci s co nejmenším počtem přerušení.
Na stroji najdete také diagnostickou zásuvku, která je užitečná při servisu pily. Díky ní získáte například v našem servisu informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu.
 
 
Klíčové vlastnosti pily STIHL MS 182:
  •  ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků
  • antivibrační systém STIHL
  • průhledné nádržky
  • jednopáčkové ovládání
  • boční napínání řetězu
  • železný doraz
  • diagnostická zásuvka

Technika STIHL použitá v pile MS 182:
 
STIHL 2-MIX
Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až 20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.
 
Antivibrační systém
Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí mohou při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a paží. STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U motorového nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění rukojetí vibrace významně snížené.
 
Jednopáčkové ovládání
Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může neustále zůstat na rukojeti.
 
Kompenzátor
Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu téměř konstantní. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez údržby. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se vyčistit vzduchový filtr.

 

získejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma
 
 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz
 

Doporučujeme související zboží

Zdvihový objem: 35,8 cm³
Výkon: 1,6 kW
Hmotnost: 4,6 kg
Dělení řetězu 3/8" P
Řezná délka lišty: 35 cm
Objem palivové nádrže: 0,40 l