robotická sekačka STIHL iMOW 5 EVO

Kód: IA010111416
Novinka

Výrobce STIHL
Kód výrobce IA010111416

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 60 990,- Kč
Sleva: -9%
Akční cena bez DPH: 45 446,- Kč
Akční cena vč. DPH: 54 990,- Kčrobotická sekačka STIHL iMOW 5 EVO

Robotická sekačka STIHL iMOW 5 EVO zajišťuje plně automatizovanou péči o středně velké domácí trávníky. STIHL iMOW 5 EVO je poháněna výkonným lithium-iontovým akumulátorem a 3 volně kmitající nože systému Disc-Cut pohybující se vysokou rychlostí zajišťují čistý střih a kratší aktivní čas než u sekačky STIHL iMOW® 5.

Robotická sekačka vynikne svou schopností sečení na svazích a praktické funkci mulčování. Při mulčování se posečená tráva rozdrtí a stane se hnojivem, které trávník znovu využije. Robotická sekačka iMOW® 5 EVO nabízí spolehlivý výkon pro efektivní údržbu travnatých ploch o velikosti až 1 500 m² se sklonem terénu do 45 %. S volitelnou sadou pro rozšíření si sekačka iMOW® poradí i se svahy se sklonem až 55 %.

Ultrazvukové senzory a řízená rychlost sekačky zajišťují opatrné přiblížení k překážkám a umožňují sečení v jejich blízkosti a také automatickou změnu směru při kontaktu s objektem. Chytré otáčecí manévry usnadňují sečení ve stísněných prostorech a senzory náklonu upravují rychlost na nerovném terénu.

 

 

Ovládací panel umožňuje snadné ovládání pomocí několika tlačítek. Intuitivní ovládání je navíc podpořeno funkcí hlasového výstupu. Aktuální stav je zobrazován prostřednictvím zadního LED pásu a pomocí maticového světelného vzoru LED na horní straně. Přední LED pásek nabízí denní svícení ve 3 různých režimech. Robotickou sekačku iMOW 5 Evo můžete kdykoli ovládat prostřednictvím Bluetooth, Wi-Fi nebo, pokud se robotická sekačka nachází mimo domov, prostřednictvím mobilní komunikace pomocí aplikace MY iMOW®. Mimo oblast domova lze modul mobilní komunikace použít také k vysledování krádeží pomocí alarmu a k určení polohy vaší sekačky. Pomocí aplikace můžete také nastavit výšku sečení na různé individuální úrovně a pomocí plánu sečení lze určit týdenní naplánované časové úseky, během nichž může být vaše sekačka automaticky aktivní. V případě potřeby můžete robotickou sekačku spustit také ručně. Pomocí dešťového senzoru lze také určit, zda má sekačka za deště pokračovat v , nebo zda má sečení přerušit.

 

 

  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky STIHL iMOW Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.

 

 

  konzultace před koupí 

Jsme iMOW Partner. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného modelu robotické sekačky STIHL iMOW pro váš pozemek.

 

 

Co je v balení iMOW 5 EVO: 

  • robotická sekačka STIHL iMOW 5 EVO
  • dokovací stanici
  • nabíjecí adaptér
  • náhradní nože
  • pravítko iMOW® pro instalaci obvodového vodiče
  • návod k použití
  • instalační sada není součástí balení.

 

 


získejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma

 

 

 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz

 

 

Před nákupem tohoto produktu doporučujeme konzultaci s odborným specialistou iMOW Partner. Ověřte si, zda je zvolený model robotické sekačky vhodný pro vaše podmínky. Volba nevhodného modelu nemůže být uznána jako důvod případné reklamace. Pro správnou funkci robotické sekačky je nezbytná instalace dle návodu k použití. S žádostí o instalaci nebo konzultaci se můžete obrátit na kteréhokoliv odborného specialistu iMOW Partner. Seznam iMOW partnerů je k dispozici na https://www.stihl.cz/cs/sluzby-a-akce/sluzby-specializovaneho-prodejce/imow-servis.

 

Doporučujeme související zboží

Max. sečená plocha: 1500 m²
Max. stoupání: 45 %
Šířka sečení: 28 cm
Min. výška sečení: 20 mm
Max. výška sečení: 60 mm
Vodicí dráty: 3
Hmotnost: 15 kg
Max. doba sečení na nabití akumulátoru 80 %: 55 min
Max. doba sečení na nabití akumulátoru 100 %: 65 min
Délka doby nabíjení rychlé nabíjení na 80 %: 50 min
Hladina akustického tlaku: 48 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 61 dB(A)