benzinová pila STIHL MS 172

Kód: 11482000241
Akce

Výrobce STIHL
Kód výrobce 11482000241

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 7 290,- Kč
Sleva: -10%
Akční cena bez DPH: 5 364,- Kč
Akční cena vč. DPH: 6 490,- Kčbenzinová pila STIHL MS 172

Benzínová řetězová pila STIHL MS 172 je kompaktní a flexibilní stroj vhodný pro soukromé práce i pro profesionální použití v zahradnictví a terénních úpravách a v řemesle. S pilou MS 172 můžete navíc kácet i malé stromy. Pila STIHL MS 172 zaujme výkonným motorem STIHL 2-MIX, který se vyznačuje velmi dobrým řezným výkonem v kombinaci s nízkou spotřebou. Standardní pilový řetěz STIHL 3/8''-P s úzkým záběrem zajišťuje přesné řezy. Pila je díky antivibračnímu systému STIHL šetrná k vašim svalům a kloubům a pracuje hladce a rovnoměrně.
Obzvláště pohodlné je jednopáčkové ovládání, které umožňuje provádět všechny funkce pouze jednou rukou. Pokud si uděláte přestávku v práci, řetězová pila je připravena okamžitě znovu nastartovat. Kombinovaná páka s funkcí stop se totiž automaticky odpruží zpět do provozní polohy. Další výhoda při používání pily MS 172: Boční napínání řetězu zajišťuje bezpečné a snadné napínání řetězu bez kontaktu s ostrým řetězem nebo hroty dorazu. Pro údržbu je MS 172 vybavena diagnostickou zásuvkou, díky které získáte například v našem servisu informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu.
 
 
Klíčové vlastnosti pily STIHL MS 172:
  • slušný výkon i pro práci v zahradnictví a tesařství
  • antivibrační systém STIHL
  • průhledné nádržky
  • jednopáčkové ovládání
  • boční napínání řetězu
  • diagnostická zásuvla


Technika STIHL použitá v pile MS 172:
 
STIHL 2-MIX
Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až 20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.
 
Antivibrační systém
Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí mohou při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a paží. STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U motorového nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění rukojetí vibrace významně snížené.
 
Jednopáčkové ovládání
Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může neustále zůstat na rukojeti.
 
Kompenzátor
Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu téměř konstantní. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez údržby. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se vyčistit vzduchový filtr.

 

získejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma
 
 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz
 

Doporučujeme související zboží

Zdvihový objem: 31,8 cm³
Výkon: 1,4 kW
Hmotnost: 4,5 kg
Dělení řetězu 3/8" P
Řezná délka lišty: 35 cm
Typ řetězu: STIHL Oilomatic PMM3
Objem palivové nádrže: 0,40 l