akumulátor EGO BA3360T

Kód: G81025

Výrobce EGO
Kód výrobce G81025

Dostupnost Skladem do 2 dnů

Běžná cena s DPH: 10 890,- Kč
Sleva: -19%
Akční cena bez DPH: 7 264,- Kč
Akční cena vč. DPH: 8 789,- Kčakumulátor EGO BA3360T

Li-ion baterie EGO BA3360T je složena ze tří vrstev Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 6,0Ah s napětím 56V, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon. Svojí kapacitou a využitelnou energií se tak staví se energetickou špičku v nabídce baterií této kategorie na trhu. 

Doba nabíjení - 6,0 Ah baterie BA3360T:
  • Rychlonabíječka - 45 min.
  • Standard nabíječka - 120 min.
 
EGO - OHROMNÁ PORCE ENERGIE SERVÍROVANÁ V MALÉM BALENÍ
Na světě existuje jen několik výrobců Li-ion článků (Sony, Samsung, Panasonic), které jsou si v podstatě podobné jako vejce vejci. Všichni výrobci AKU strojů nakupují tyto články u stejných výrobců a je jen na nich, jakým způsobem jednotlivé články poskládají a uspořádají. To je důležité z hlediska optimálního chlazení článků a využitelnosti jejich potenciálu. 
Patentově chráněná konstrukce EGO Power+ 56V Arc zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení. Tvarování baterie a řazení článků způsobem "Arc" – do oblouku nebo portálu, je důmyslnějším řešením z hlediska zajištění přístupu chladícího vzduchu ke každému jednotlivému článku než obvyklý klasický tvar baterie ve formě „hranolu“, kde jsou jednotlivé elektrické články řazeny jeden vedle druhého a v řadách nad sebou jako cihly. Tím jsme docílili umístění jednotlivých článků tak, aby každý článek byl co nejblíže k pouzdru baterie, získali tak větší ochlazovací plochu a dochází snadněji k odvádění tepla od článků směrem ven. Ani dávkování výkonu baterie u nás není mimo kontrolu. Lithiová baterie EGO Power+ 56V Arc je nepřetržitě monitorována a řízena softwearem a mikroprocesory v řídící jednotce tzv. "BMS" uvnitř baterie. Inteligentní BMS systém konstantně monitoruje a optimalizuje každý článek samostatně, takže je vždy dosaženo maximálního výkonu a pracovní doby. Baterie BA3360T disponuje využitelnou energií 336Wh a je kompatibilní se všemi AKU stroji z nabídky EGO, včetně ryze profesionálních. Pro nabíjení je nutné použít inteligentní nabíječku ze sortimentu EGO. Stav baterie je neustále monitorován a zobrazován světelnými LED diodami. Svou hmotností je využitelnost baterie především na kolových travních sekačkách nebo pro napájení ručně neseného zařízení ve spojení se zádovým nosičem baterií.

 
Jmenovité napětí: 56V
Kapacita: 6Ah
Energie akumulátoru: 336Wh
Typ akumulátoru: Lithium iontový
Konfigurace článku: portálová, třívrstvá
Třída krytí: IPX4
Hmotnost: 2,6kg