pohonná jednotka PJCV224 - Kohler s Eko dotací

Kód: 4552E
Akce

Výrobce Vari
Kód výrobce 4552E

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 27 990,- Kč
Sleva: -21%
Akční cena bez DPH: 18 174,- Kč
Akční cena vč. DPH: 21 990,- Kčpohonná jednotka PJCV224 - Kohler s Eko dotací

Pohonná jednotka VARI PJCV224 s motorem KOHLER COMMAND PRO CV224 slouží k pohonu převodových skříní VARI a přímo připojitelných strojů. Díky profesionálnímu motoru KOHLER COMMAND PRO o výkonu 7,75 HP a s ocelovou vložkou válce máte k dispozici nejsilnější pohonnou jednotku VARI v historii. Motor  se vyznačuje především vysokým krouticím momentem, ocelovou vložkou válce, olejovým čerpadlem a filtrem a plnohodnotným tlakovým mazáním. Čtyřstupňový cyklonový vzduchový filtr zajišťuje přísun čistého vzduchu do sání, což je velká výhoda jak při sekání vysoké trávy, obracení sena i zametání. Pohonná jednotka má přírubu s antivibračním připojením řídítek, díky čemuž je minimální přenos vibrací do řídítek. Řídítka mají nový design s důrazem na ergonomii a zvýšení tuhosti hlavního nosníku. Rukojeti jsou navíc zakončeny gripy se vzduchovými komorami pro tlumení mikrovibrací.Klíčové vlastnosti pohonné jednotky VARI PJCV224 - Kohler:
  • silný profesionální motor KOHLER COMMAND PRO 224
  • ocelová vložka válce
  • tlakově lité ventilové víko
  • čtyřstupňový cyklonový vzduchový filtr
  • ocelový kryt mororu
  • palivová nádrž 1,4 l s velkým nalévací otvorem
  • profesionální tlakové mazání s olejovým filtrem
  • integrovaný antivibrační systém
  • řídítka nastavitelná výškově a stranově z místa obsluhy
  • automatická odstředivá spojka 80 mm

Cena 21.990,- platí po odečtení Eko dotace!


Eko dotace VARI:


Pokud k nám dopravíte svůj starý, třeba i nefunkční dvou nebo čtyřtaktní motor s řídítky a odstředivou spojkou 80mm (tzn. pohonné jednotky, používané na strojích TERRA nebo VARI - Systemu; akceptujeme i pohonné jednotky pro pohon TERRA nebo VARI - Systemu od jiných výrobců), získáte v rámci EKO-Dotace slevu na nákup nové pohonné jednotky VARI KOHLER GV224 včetně nových řídítek, příruby a spojky.

Čtyřtaktní motor KOHLER CV224 lze bez zvláštních úprav provozovat na starších převodovkách T-20 a DSK-317 po jednoduché výměně upínacích nýtů, případně lze vyměnit i jedno ozubené soukolí pro správné naladění pracovních rychlostí. U převodových skříní T-19 a DSK-316 je nutné přestavět i převody pro provedení čtyřtakt. Pro přesnější technickou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.


yp motoru KOHLER COMMAND PRO 224
Zdvihový objem 224 cm3
Výkon motoru 7,75 HP
Krouticí moment 14,9 N.m
Rozvod ventilů OHV
Objem palivové nádrže 1,4 l
Vložka válce ocelová
Nastavení řídítek výškově a stranově z místa obsluhy
Průměr spojky 80 mm
Hmotnost 24 kg