Zametací kartáč Vari CB 80 na listí a sníh to pravé.

Nový zametací kartáč VARI CB-80 díky využití léty prověřených řešení, výrobních postupů a technologií firma VARI dovedla takřka k dokonalosti. 

Na prvním místě při návrhu stroje stál požadavek na vysokou obratnost, krátkou stavební délku a dobré vyvážení stroje. VARI vytvořilo velice kompaktní a přitom robustní kartáč, u kterého uživatelé ocení výtečnou ergonomii ovládacích prvků, obratnost i ve stísněných prostorách nebo výtečnou trakci kol na kluzkém povrchu. Samozřejmostí je i nízká hmotnost a snadná přeprava např. v osobním automobilu.

Spirálové štětiny a bohaté příslušenství, jako je sběrací box, antiprachová plenta nebo odhrnovací radlice na sníh, jen podtrhávají vysoký standard výrobku VARI v rámci kategorie. Při konstrukci byla použita řada profesionálních řešení, především v připojení příslušenství ale i v celkové struktuře konstrukce malého kartáče.

Samozřejmostí je použití kvalitních a vyzkoušených komponentů, které používáme velkosériově i na našich dalších strojích – mulčovacích a bubnových sekačkách, např. osvědčené šnekové převodovky s bronzovým kolem v olejové lázni nebo kevlarové klínové řemeny. Kartáč je kompletně vyrobený ve VARI s komponenty od tuzemských dodavatelů nebo dodavatelů z EU.
 
Vari CB-80 je cenově směřovaný do hobby třídy, ale obstojí i v profesionálním použití a svojí jednoduchostí a nízkými pořizovacími a provozními náklady jistě potěší nejednoho profesionála.

Kartáč CB-80 je vhodný jak pro soukromé použití na chodnících a příjezdových cestách, tak i v malém komunálu při údržbě firemních areálů, škol, obecních pozemků, nemocnic či čerpacích stanic. Prostě všude tam, kde je potřeba rychle a pečlivě uklízet po celý rok.  
Zdroj Vari

 

Fotografie