zádový křovinořez STIHL FR 235

Kód: 41512000016

Výrobce STIHL
Kód výrobce 41512000016

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 16 025,- Kč
Cena vč. DPH: 19 390,- Kčzádový křovinořez STIHL FR 235

Zádový křovinořez STIHL FR 235 ukáže své přednosti především v náročném terénu jako jsou velké svahy, vinice, sady nebo horské louky. Výkonný motor v kombinaci se standardním žacím nožem na trávu STIHL 230-2 jsou ideální i pro sečení tvrdé trávy a keřů. Dostatečně velká palivová nádrž umožňuje pracovat na větších plochách bez přerušení. Praktická kruhová rukojeť usnadňuje sečení v úzkých prostorách. Měkce polstrovaný nosný systém umožňuje ergonomickou a energeticky úspornou práci. 


Klíčové vlastnosti křovinořezu STIHL FR 235:

  • výkonný 2-taktní motor
  • zádové provedení pro práci v náročném terénu
  • otečně uložený motor
  • jednoruční multifunkční madlo
  • měkce polstrovaný nosný systém


Technika STIHL použitá v křovinořezu FR 235:

 

 

Kruhová rukojeť

 

 

Kruhová rukojeť u vyžínačů a křovinořezů je ideální při práci ve zúženém prostoru, např. při dokončování mezi keři. Když se má použít kombinástroj, jako prodloužené zahradní nůžky, je kruhová rukojeť to nejlepší řešení (obr. podobný).
 
Závěsný popruh/závěsný systém
Měkce polstrované závěsné popruhy STIHL ulehčují zvláště při dlouhodobém používání práci. Nabízí velkou volnost pohybu a poskytují bezpečnost při použití nářadí. Závěsný popruh STIHL vhodný k příslušnému modelu je součástí sériové výbavy.
 
Multifunkční rukojeť
Multifunkční rukojeť Všechny ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvláště jednoduché a bezpečné - ruka zůstává stále na rukojeti.
 
Antivibrační systém
Antivibrační systém se používá u motorového nářadí se spalovacím motorem. Pomocí tlumících prvků se snižuje přenos nepříjemného chvění, které vzniká v motoru a na rotujícím řezném nástroji. Rukojeti díky tomu mají mimořádně nízké vibrace. Tím se stává práce komfortní a pohodlnější.
 
Kompenzátor
Kompenzátor STIHL, regulační jednotka v karburátoru se stará o to, aby při narůstajícím ucpávání vzduchového filtru nedocházelo k přílišnému obohacování pohonné směsi. Výkon tak zůstává po delší čas konstantní. Filtr se musí vyčistit teprve tehdy, když je ucpáno více jak 80% povrchu. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez přerušení.
 
Ruční palivové čerpadlo
Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.
Co je v balení FR 235:
  • samotný stroj
  •  strunová hlava AutoCut 36-2
  • univerzální ochranný kryt pro žací nástroje
  • základní nářadízískejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma

  
 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz

 

 
 
 

 

Zdvihový objem: 36,3 cm³
Výkon: 1,55 kW
Celková délka: 275 cm
Hmotnost: 10,3 kg