Využijte váš zahradní traktor na maximum.

Příslušenství pro zahradní traktory aneb využijte svůj traktor na maximum.

Pořízení kvalitního zahradního traktoru je dnes velká investice. Například dobře vybavený travní traktor STIGA pořídíte od 50-ti tisíc, český traktor SECO bude stát více jak 70 tisíc a podobně na tom budou zahradní traktory HUSQVARNA. Když už investujete nemalé finanční prostředky, nenechte traktor zahálet. Nemusí totiž sloužit jen k sečení a sběru trávy. 
Jde to i bez dalšího příslušenství.


Každého z nás jistě napadlo, že když traktor posbírá posečenou trávu, mohl by posbírat i listí? Ano! Travní traktor s kvalitním sběrem dokáže snadno posbírat i spadané listí nebo například okvětní lístky. Snadno a bez pořizování příslušenství. Při sběru listí navíc rozseká na drobné části. Odpadne vám nejen dřina s hrabáním, ale i s přepravou listí. Traktorem posbírané listí převezete v jeho sběrném koši na vhodné místo.

Vozík za zahradní traktor, ideální pomocník na každou velkou zahradu.

Ano, nejoblíbenější příslušenství za travní traktor je přívěsný vozík. Je to ideální pomocník pro přepravu snad čehokoliv. Snadno převezete zeminu, listí nebo například palivové dřevo. Pozor na ty nejlevnější vozíky. Kvůli nízké ceně nemají například kuličková ložiska v kolech, nemají sklopnou korbu a mají malinká kola, která se často boří v měkkém terénu. Dražší modely mívají odolnější konstrukci, velká kola a lze je snadno sklopit.

Vozík Vares TRVMS

Náš nejprodávanější vozík. Tento přívěsný vozík má široká kola s ložisky a robustní konstrukci. Vozík lze snadno sklopit. Přeprava a následná vykládka zeminy je tak hračkaAni v zimě traktor nemusí zahálet.

V zimě traktor můžete využít prohrnování sněhu. Mezi volitelné příslušenství patří i sněhová radlice. Radlice bývá odpružená, aby snadno zdolávala nerovnosti povrchu. Ideální je pořídit radlici s gumovým břitem a s možností polohování v několika krocích. Záběrová kola traktoru pro lepší přilnavost můžete vybavit i sněhovými řetězy. Ty se dodávají podle velikosti kol traktoru v palcích (například 18", 20" apod.)

Pro ještě dokonalejší zimní údržbu.

Máte rádi dokonale prohrnuto? Výkonnější modely traktorů SECO a STIGA umožňují montáž zametacích kartáčů a za traktor lze zapojit posypový vozík na aplikaci písku nebo soli.

Aby byl váš trávník ještě krásnější.

Pro péči o váš trávník se nabízí jako příslušenství provzdušňovače trávníku, mech a zaschlou trávu odstraní odmechovače. Tyto adaptéry snadno připojíte do zadního závěsu zahradního traktoru. Výrobci jako například STIGA nebo SECO zadní závěs dnes dodávají v základní výbavě traktoru. Výkonné traktory SECO lze osadit i aktivním vertikutátorem (provzdušňovačem) trávníku.
Nejste si jisti správným výběrem příslušenství k vašemu zahradnímu travnímu traktoru? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme vybrat. Máme bohaté zkušenosti, patříme mezi top prodejce zahradních traktorů a příslušenství.

Fotografie