Vánoční akce HUSQVARNA 2016 je tu!

 HUSQVARNA, to je osvědčená kvalita nejen motorových pil a křovinořezů ze Švédska. Využijte akční Vánoční nabídku Husqvarna. V akci nakoupíte výhodně nejen motorové pily, křovinořezy a foukače, ale i travní zahradní traktory, ridery a automatické robotické sekačky Husqvarna Automower.  Mysleli jsme i na vaši bezpečnost. V akci jsou tak zařazeny protiprořezové oděvy a ochranné vybavení. I nejmenší "profesionálové" si vyberou ze široké nabídky modelů výrobků Husqvarna - dětská pila, křovinořez, fukar a plotostřih jim jistě udělají radost.


Tak neváhejte využít této skvělé akční nabídky HUSQVARNA a radost můžete udělat nejen sobě, ale i svým blízkým a dětem.

Motorová pila HUSQVARNA 450. 

Oblíbená motorovka od Husqvarny.  Výkonná pila s motorem X-Torq a se systémem Smart Start a palivovou pumpičkou pro snadné startování. 

Výkon 2,4 kW, délka lišty 15"/38 cm, hmotnost bez lišty a řetězu 4,9 kg.
Hračky HUSQVARNA s funkčními prvky pro malé "profíky".

Pile se točí řetěz a vydává zvuk skutečné pily! A i dětská pila Husqvarna je nyní v akci.Motorová pila HUSQVARNA 545.

Lehká profi pila oblíbená i jako farmářská. Řetězová pila určená pro náročné práce. Výkonný motor X-Torq se systémem AutoTuneTM s automatickým nastavováním karburátoru.

Výkon 2,5 kW, délka lišty 15"/38 cm, hmotnost bez lišty a řetězu 4,9 kg.Mimořádně odolné sekery HUSQVARNA nyní v akci.

Sekery HUSQVARNA s topůrkem z kompozitního materiálu. Kompozitní topůrko je zárukou odolného a stabilního nástroje. Sekery Husqvarna s kompozitními topůrky jsou opatřeny zesíleným PA topůrkem a nepřilnavým povlakem snižujícím tření.


 • Ochrana topůrka.
 • Zatloukací funkce.
 • Speciální povrchová úprava.
 • Měkčená rukojeť.

 Ochranná přilba, helma HUSQVARNA Classic.

Oblíbená ochranná přilba díky své skvělé ceně a kvalitě Husqvarna. 
Se standardní plastovou náhlavní vložkou s šestibodovým uchycením a možností seřízení jednou rukou. Výškové nastavení náhlavní vložky je možné ve třech polohách dle individuální potřeby.

Mušlové chrániče sluchu jsou vyvinuty pro optimální ergonomii. Kovová ochranná síťka poskytuje dobrou ochranu a viditelnost.


Protiprořezový oděv Husqvarna Classic, dokonalá ochrana a skvělá cena.

Řada Classic zahrnuje cenově dostupné a odolné ochranné oblečení. Veškeré oblečení je navržené tak, aby splňovalo příslušné bezpečnostní standardy. Má ale i další funkce, díky kterým se stává ideální volbou pro příležitostné, ale náročné uživatele řetězových pil.


Akce trvá od 23. 11. 2016 do 14. 12. 2016.

 

Fotografie