Slyšte, slyšte jsou tu sluchátka STIHL Dynamic BT s technologií Bluetooth.


Sluchátka STIHL Dynamic BT ochrání váš sluch a zpříjemní práci.


Zpříjemněte si práci s novými mnohostranně použitelnými tlumiči k ochraně sluchu STIHL. Mušlové tlumiče k ochraně sluchu, sluchátka STIHL Dynamic BT mají zabudované reproduktory a mikrofon a pomocí technologie Bluetooth® umožňují připojení dalšího zařízení.

Se sluchátky STIHL Dynamic BT můžete poslouchat svou oblíbenou muziku, zatímco sekáte trávník nebo stříháte živý plot. Stačí nasadit si sluchátka, vybrat oblíbené skladby a vrhnout se na nejbližší úkol. 

Je to snadné

Nové tlumiče k ochraně sluchu STIHL mohou být připojeny k mobilnímu telefonu nebo tabletu pomocí bezdrátového připojení Bluetooth 4.0 nebo tradičním kabelem s 3,5 mm konektorem. Kromě kvalitních reproduktorů je ve sluchátkách zabudován také mikrofon, a během práce tak můžete přijímat telefonní hovory. Během chvilky tak můžete přerušit poslech hudby a věnovat se pracovnímu telefonátu nebo klábosit s kamarádem. Jednoduché ovládání je založeno na třech tlačítkách. Nemusíte dlouho přemýšlet, které z nich je třeba zmáčknout! Tlumiče chrání sluch před vysokofrekvenčním zvukem (SNR 29), jsou lehké, stavitelné a velmi pohodlné.


Dlouhá výdrž

Jejich interní baterie vydrží 38 hodin provozu, což je skoro celý pracovní týden, než budete muset shánět nabíječku.


Více provedení

Mušlové tlumiče STIHL Dynamic BT u nás zakoupíte také v provedení ochranný štít STIHL Dynamic BT-N, které navíc nabízejí ochranu obličeje nylonovou mřížkou.
Zdroj: #STIHL_CZ

Fotografie