robotická sekačka Stiga A 3000

Kód: 2R9102028ST1

Výrobce Stiga
Kód výrobce 2R9102028/ST1
Záruka 5 let

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 82 636,- Kč
Cena vč. DPH: 99 990,- Kčrobotická sekačka Stiga A 3000

Robotická sekačka STIGA A 3000 pro svůj provoz nepotřebuje obvodový drát. Instalace je virtuální a pracovní obvod robota lze kdykoliv přizpůsobit. Díky patentované technologii AGS dokáže robot inteligentně plánovat sečení. Techologie AGS dokáže předvídat kvalitu signálu GPS v různých denních dobách a inteligentně plánovat sečení s předstihem, aby mohla nerušeně sekat v době, kdy je signál nejsilnější. Sekačka STIGA A 3000 je vybavena baterií ePower s dlouhou výdrží a dokáže spolehlivě posekat až 3000 m2 trávníku během pouhých dvou sekání denně. Další sečení začne vždy tam, kde skončilo to předchozí. Robot může pečovat o celou plochu trávníku tím, že každý den poseče jiné zóny. Na zahradě můžete nastavit až 10 různých sekacích zón. Pro zachování zdraví trávníku doporučujeme naplánovat pouze 2 sekání denně; plánování je však plně flexibilní. Robota máte plně pod kontrolou z aplikace STIGA.GO

 

 

  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky STIGA. 

 

 

Klíčové vlastnosti robotické sekačky STIGA A 3000:

 • bez kabelů - instalace je virtuální a provádí se jednoduše prostřednictvím aplikace
 • spolehlivě poseká až 3000 m2
 • 10 sekacích zón
 • elektricky nastavení výšky sečení
 • chytré nastavení výšky sečení
 • 5 let záruka
 • bezplatné připojení po celou dobu životnosti robota
 • připojení 4G a STIGA Cloud pro neustálou komunikaci
 • plné ovládání prostřednictvím aplikace STIGA.GO
 • organizované sečení podle systematických vzorů sečení

 

 

 

Technika STIGA použitá v sekačce A 3000:

 

STIGA ePower

Inteligentní, bezpečně testována společně s produkty STIGA. Akumulátor ePower je akumulátor nové generace. Testy, které děláme na akumulátorech ePower, jsou 5krát přísnější než standardní požadavky. Cílem je zajistit nejvyšší standardy přetrvávající kvality, výkonu, spolehlivosti i zdraví akumulátoru. Naše akumulátory jsou efektivní, protože jsme optimalizovali a zajistili polohu každého jednotlivého článku. Jsou i bezpečné, protože jsme vytvořili prostor pro chlazení vzduchem. A jsou i inteligentní, protože jsme vyvinuli a otestovali elektroniku a software pro ovládání článků.

 

Systém AGS - Active Guidance System

Technologie STIGA AGS posouvá autonomní robotické sekačky trávy za hranice pouhého vedení a mapování. Je to umělá inteligence, která se učí a pamatuje si oběžné dráhy družic. Rozpozná, kde jsou v konkrétní denní dobu místa bez signálu, a používá tyto informace k tomu, aby sečení neprobíhalo na oblastech trávníku, kde může dojít ke ztrátě signálu. Autonomní robotické sekačky STIGA se učí a pamatují si oběžné dráhy družic, sílu signálu a místa, kde nebude v danou denní dobu k dispozici signál – každý den aktualizují vlastní mapu oblohy. To znamená, že robotické sekačky mohou přesně plánovat, kde sekat, kdy být přesné a co je důležitější – nepřerušovat sečení.

 

Odnímatelný vnější kryt IPX5

Udržujte svého robota STIGA ve špičkovém stavu díky snadno odnímatelnému plovoucímu krytu. Flexibilní vnější tělo se snadno demontuje a vyměňuje, snadno se s ním manipuluje a je dodáváno s certifikací IPX5, což umožňuje rychlé a důkladné čištění pomocí zahradní hadice.

 

Funkce STIGA Soft Lawn Touch

Robotická sekačka Stiga je dostatečně lehká na to, aby nezanechávala žádné stopy – spojuje maximální výkon s lehkým dotykem. Jeho centrálně umístěný akumulátor zlepšuje vyvážení a vnější plášť napomáhá hbitosti při sečení – ať už se pohybuje po trávníku nebo se vrací na nabíjecí stanici.

 

Systematické vzory sečení

Autonomní robotická sekačka STIGA již nyní optimalizuje spotřebu energie a počet cyklů sečení tak, že seká pouze ve dvou cyklech denně. Autonomní robotická sekačka dále optimalizuje využití akumulátoru, protože pracuje podle systematických vzorů sečení. Má několik programů pro změnu směru, takže nehrozí, že by došlo k opakovanému sečení. Autonomní robotické sekačky STIGA lze naprogramovat na práci ve více zónách sečení: uživatel může nastavit až 10 zón. Prostřednictvím aplikace STIGA.GO si uživatel může vybrat z různých kombinací vzorů, podpořit zdraví trávníku a zvolit preferovaný vzhled trávníku

 

 

Co je v balení sekačky Stiga A 3000:

 • dokovací stanice s referenční stanicí
 • upevňovací držák referenční stanice
 • 5 m prodlužovací kabel pro referenční stanici
 • nabíječka
 • 7 ks kolíků dokovací stanice
 • 1 šroubovák pro kolíky dokovací stanice
 • 6 nožů + 6 šroubů nože

 

Doporučujeme související zboží

Doporučená pracovní plocha: 3000 m2
Kapacita baterie: 5 Ah
Typ pohonu: Lithium-iontová baterie
Doba nabíjení: 120 min.
Typ motoru: Bezkartáčový
Napětí baterie: 25.2 V
Počet baterií: 1
Nabíjecí systém: Automatický
Typ nože: 6 otočných čepelí
Nastavení výšky sečení: Elektronický
Chytré nastavení výšky sečení: Ano
Počet sekacích zón: 10
Šířka záběru: 26 cm
Rozsah výšky sečení: 20 - 65 mm
Maximální sklon: 50%
Maximální sklon v blízkosti hranice: 22%
Dešťový senzor: Ano
Hmotnost sekačky bez baterie: 11,9 kg