robotická sekačka Segway Navimow i108E

Kód: SGWI108E

Výrobce SEGWAY Navimow
Kód výrobce SGW-I108E
Záruka 3 roky

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 26 941,- Kč
Cena vč. DPH: 32 599,- Kčrobotická sekačka Segway Navimow i108E

Robotická sekačka Navimow i108E je modelem nové řady bezdrátových robotických sekaček Segway. Model je vhodný pro sečení ploch do 800 m². Díky použití inovativních technologií včetně umělé inteligence již nejsou pro práci robotických sekaček Navimow potřeba žádné obvodové dráty. Díky systému EFLS 2.0 (Exact Fusion Locating System) a senzoru VisionFence určuje Navimow svoji polohu na zahradě s přesností až 2 cm. Samotný proces sečení je také jednodušší a efektivnější než u jiných robotických sekaček; Navimow seče vaši zahradu systematicky podle plánovaného vzoru, výsledkem je krásný, hustý a zdravý trávník.

 

 ZÁRUKA 3 ROKY! 

 

 

EFLS 2.0, Vision-enhanced, hodí se pro všechny zahrady

EFLS 2.0 je systém určování polohy GNSS (pomocí satelitů typu GPS) s INOVOVANÝM senzorem VisionFence a umělou inteligencí poskytuje stabilní polohování na úrovni centimetrů pro zvládnutí neuvěřitelně rozmanité řady rozvržení trávníků.

 

Rychlé, bezdrátové nastavení

Připojte a ovládejte svou robotickou sekačku pomocí aplikace Navimow. Pouhými několika klepnutími můžete nastavit virtuální hranice, označit zakázané ostrovy a nakreslit bezpečné kanály pro propojení více zón.

 

 

 

Senzor VisionFence s umělou inteligencí

Když je satelitní signál slabý, senzor Vision zajisťuje pro Navimow dobrý výhled a zajisťuje extra bezpečnost.

 

 

 

Inteligentní se vyhýbání objektům

VisionFence umožňuje sekačce Navimow proaktivně a plynule se vyhýbat objektům. Kamera typu rybí oko se 140stupňovým zorným polem poskytuje široký rozsah detekce a vestavěné algoritmy AI rozlišují trávu od jiných běžných objektů.

 

 

Doporučujeme související zboží

Doporučená plocha sečení: 800 m²
Výška řezu: 20 - 60 mm
Max. Sklon: 30 %
Baterie: 5,1 Ah
Připojení: Bluetooth, Wi-Fi, 4G (volitelně)