ochranná přilba Husqvarna arboristická Spire Vent

Kód: 597681801

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 597681801

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 2 892,- Kč
Cena vč. DPH: 3 499,- Kčochranná přilba Husqvarna arboristická Spire Vent

Ochranná přilba Husqvarna Spire Vent pro arboristy je určena pro profesionální arboristy, kteří vyžadují pohodlí a styl při práci, aniž by byla ohrožena bezpečnost a ochrana. Přilba Spire Vent je lehká a dobře větraná pro maximální pohodlí. Má univerzální velikost a nastavovací kolečko pro snadné nastavení velikosti. Je také vybavena příchytkami pro montáž světlometů, chráničů sluchu a hledí. Přilba je kompatibilní s pasivními chrániči sluchu Husqvarna nebo X-COM R s technologií Bluetooth a třemi typy hledí Husqvarna, včetně čirého, zrcadlového a kouřového (dodává se samostatně). Splňuje evropskou normu EN 12492 pro práci ve výškách.

 

Přilba Husqvarna Spire Vent je dodávána smostatně bez chráničů sluch a hledí.

 

 

 

Klíčové vlastnosti přilby Husqvarna arboristická Spire Vent:

 

Antialergický podbradní řemínek

Čtyřbodový náhlavní oblouk pro maximální bezpečnost. Vyroben z omyvatelné eko kůže pro maximální pohodlí a minimální podráždění pokožky. Snadné zapínání a rozepínání. Boční přezka pro plynulé nastavení délky.

 

Přídavné poutko

Speciální poutko na podbradním pásku usnadňuje připevnění přilby k popruhu, když ji nepotřebujete.

 

Pohodlná náhlavní vložka

Pohodlná náhlavní vložka vyrobená z rychleschnoucí látky, která odvádí vlhkost a zanechává příjemný pocit svěžesti. Snadné vyjmutí pro praní.

 

Vysoká viditelnost

Oranžové reflexní samolepky zajišťují vysokou viditelnost

 

Účinné odvětrávání

Vysoký počet ventilačních otvorů a optimalizovaný vzduchový prostor uvnitř přilby zajišťují vynikající ventilaci, která udržuje vaši hlavu chladnou ve všech situacích.

 

 

Doporučujeme související zboží

Čistá hmotnost výrobku, konečná: 676 g