Nový akumulátorový fukar STIHL BGA 86 - generační skok

 
Nový akumulátorový fukar STIHL BGA 86 nahrazuje populární BGA 85, má foukací sílu 15 Newtonů, je tedy o 50% výkonnější, ale zřetelně lehčí a tišší.


Pro profesionály a majitele velkých zahrad

Profesionální a domácí uživatelé s většími zahradami ocení energeticky úsporné, tiché a bezemisní řešení modelu STIHL BGA 86. Díky mírné emisi hluku není při používání tohoto fukaru vyžadována ochrana sluchu a jeho používání není omezeno ani v hlukově citlivých oblastech, jako jsou hustě obydlené obytné oblasti nebo údržba blízkosti nemocnic a domovů důchodců. Výrobci, firmě STIHL, se také podařilo snížit gyroskopické síly fukaru díky kompaktní ventilátorové jednotce s vysoce účinnou turbínou. Těžiště foukače bylo posunuto více k rukojeti pro ještě pohodlnější použití a manipulaci.


Ještě více flexibillity a pohodlí

Skvěle vyvážený stroj je vybaven měkčenou rukojetí. Foukací trubku lze rychle seřídit na tři různé délky. Fukar se tak lépe přizpůsobí každé postavě. Fukar je kompatibilní s řadou akumulátorové techniky STIHL Pro a lze jej používat i ve vlhkém a deštivém prostředí. S baterií STIHL AP 300 nabízí fukar pracovní dobu až 21 minut.Klíčové vlastnosti akumulátorového foukače STIHL BGA 86:
  • o 40% větší foukací výkon oproti předchůdci BGA 85
  • měkčená rukojeť
  • nízká hmotnost
  • 3 stupně nastavení délky foukací trubky
  • o 50% větší foukací síla
 
 

Fotografie