Nová generace profi motorové pily HUSQVARNA 550 XP nese označení 550 XP MARK II

 
RYCHLEJI. DÉLE. LÉPE. Hlavní motto nové generace pily HUSQVARNA 550 XP® MARK II

Pila je optimalizována pro kácení, odvětvování nebo řezání a během práce se s ní plně sžijete  a budete moci uplatnit své znalosti a zkušenosti. Výkon pro profesionální práce v lese, na míru vám a vašim potřebám. Nová cesta k dokonalému řezu, pro novou generaci řetězových pil.Klíčové prvky pily, na které byl kladen největší důraz

Nový model Husqvarna 550 XP®Mark II je pila přesně pro vás. Lepší v každém ohledu...

Vyšší řezná rychlost
Nová generace Mark II modelu 550 XP® přináší sílu a výkon, které předčí vaše očekávání. Ve srovnání s nejbližším konkurentem má model 550 XP® Mark II vyšší* řezný výkon. To se projevuje ve skutečně vynikajícím nárůstu celkové účinnosti. Zkrátka: pořežete toho více za kratší dobu.

Zvýšená odolnost
Pila HUSQVARNA 550XP Mark II o objemu 50 ccm je zkonstruována tak, aby vydržela jakékoliv podmínky. Nová konstrukce vzduchového filtru vyvinutá pro profesionální využití, výrazně vylepšená technologie Air Injection™ a nová verze jednotky AutoTune™ zajišťují spolehlivý provoz. 

Vyjímečná ovladatelnost
Výrobce, firma Husqvarna, se vždy zaměřuje na tvorbu designu orientovaného na uživatele. Nový model pily 550 XP® Mark II se vyznačuje mimořádnou ergonomií, skvělou vyvážeností a nízkými gyroskopickými silami. Díky tomu bylo dosaženo nejlepší možné ovladatelnosti a manévrovatelnosti.
Odolná konstrukce

Pila Husqvarna 550 XP® Mark II byla navržena pro maximální odolnost a spolehlivost za jakýchkoliv podmínek. Zvláštní pozornost byla věnována chlazení motoru prostřednictvím optimalizovaného proudění vzduchu a každý malý detail je přesně vyladěn. Teplota karburátoru je chráněna velmi silným tepelným štítem, což pomáhá celkovému chladicímu výkonu a také usnadňuje startování při vyšších teplotách nebo při intenzivním provozu motoru.


Dokonalá kombinace pro dokonalou práci

Řetězové pily jsou skvělým pomocníkem při náročné profesionální práci v lese, v technických službách, ale i při drobnějších pracech kolem domu, na zahradě, apod. Každá taková práce vyžaduje jinak výkonnou pilu, s různým zrychlením a jiný stupněm flexibility. K dosažení nejlepšího výsledku tak můžete potřebovat různé modely řetězových pil, například pilu 550 XP®. Její optimalizovaná kombinace řezného výkonu a manévrovatelnosti z ní dělá vynikající volbu pro občasné, ale i profesionální uživatele.
Pila 550 XP® Mark II je perfektní volbou pro všestrannou práci nabízí ale i dostatek síly a řezného výkonu, aby dokázala uspokojit i ty nejnáročnější lesní dělníky a arboristy. Extrémní zrychlení a vysoké otáčky usnadňují odbornější odstraňování stromů a řezání větví a kmenů až do průměru 40 cm.
Jak dát novou tvář něčemu dokonalému

Firmě Husqvarna se to u modelu 550 XP Mark II povedlo. Zakoupením řetězové pily Husqvarna získáte sílu, výkon a kvalitu vycházející z 60 let inovací a vedoucího postavení na trhu. Chytrá řešení a inovace, jako jsou technologie Air Injection™, software AutoTune™ pro sledování výkonu nebo technologie motoru X-Torq®, pomáhají zvýšit výkon řetězové pily, optimalizovat výstupní výkon a dokonce snížit spotřebu paliva v našich strojích.
 

 
Zdroj: #HUSQVARNA_CZ #HUSQVARNA #newchainsawgeneration


 

Fotografie