Nejsilnější zádový foukač STIHL BR 700 Magnum, nástupce osvědčeného Stihl BR 600 je tu.

Nový král segmentu zádových fukarů?

Firma STIHL patří v segmentu fukarů a vysavčů listí k nejsilnějším hráčům na trhu. Jejich precizně vyrobené fukary a vysavače se vyznačují odolností a dlouhou životností. Dnes STIHL vyrábí nejen zádové foukače, ale i elektrické, akumulátorové a benzinové ručně nesené foukače a vysavače  listí, nečistot a trávy. Zádový fukar BR 700 Magnum je tak potvrzením silné pozice firmy STIHL.




Jednoznačný nárůst foukací síly.


Hned při prvním nastartování a přidání plynu je nárůst foukací síly u fukaru STIHL BR 700 Magnum znatelný. Oproti svému předchůdci je nárůst takřka 10%! Foukač BR700 si poradí s jakýmkoliv materiálem. Hračkou je pro něj spadané listí nebo posekaná tráva, problém nemá ani s drobnou drtí asfaltu nebo kamínky. Díky nízké hmotnosti se s ním i snadno manipuluje.

parametry STIHL BR 600: parametry STIHL BR 700:
-Rychlost vzduchu: 90 m / s -Rychlost vzduchu: 74 m / s
-Průtok vzduchu: 1210 m3 / h -Průtok vzduchu: 1550 m3 / h
-Maximální rychlost vzduchu: 106 m / s -Maximální rychlost vzduchu: 88 m / s
-Maximální průtok vzduchu: 1720 m3 / h -Maximální průtok vzduchu: 1860 m 3 / h
Foukání síla: 32 N Foukácí síla: 35 N



Foukací síla - nový výkonový parametr fukarů.

Foukací síla se měří podle normy ANSI/OPEI B175.2-2012 ve vzdálenosti 125 mm od ústí trysky foukače. Foukací síla je praktickým parametrem, umožňujícím objektivně porovnat výkony různých foukačů.



Foukací síla je kombinací objemového průtoku vzduchu a jeho rychlosti. Udává sílu, která působí na sfoukávané listí a nečistoty.





Inovativní STIHL BR 700.

Nejen výkon byl při konstrukci fukaru BR700 na prvním místě. Stihl se při jeho modernizaci soustředil na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu. Foukač se tak snadněji přizpůsobí obsluze. Hluk a vibrace se s větším výkonem takřka nezvýšil.

Inovace u BR700:
  • Vyšší foukací síla.
  • Plynulé seřízení délky foukací trubky.
  • Beznářaďové nastavení pozice ovládací rukojeti
  • Stupňovité nastavení páčky plynu



Fotografie