motorový rosič STIHL SR 430

Kód: 42440112600

Výrobce STIHL
Kód výrobce 42440112600

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 13 488,- Kč
Cena vč. DPH: 16 320,- Kčmotorový rosič STIHL SR 430

Vysoce výkonný, zádový motorový rosič STIHL SR 430 pro velkoplošnou aplikaci prostředků pro ochranu rostlin. Velký objem nádrže, komfortní pohodlné ovládání a snadné startování.Technika STIHL použitá v rosiči SR 430:

Antivibrační systém
Antivibrační systém u rosičů odlehčuje účinně zádové svalstvo. Pryžové tlumiče snižují přenos nepříjemného chvění, které vzniká v motoru. Rukojeti díky tomu mají mimořádně nízké vibrace. Tím se stává práce komfortní a pohodlnější.

STIHL ElastoStart
Jako následek kompresního tlaku vznikají při startování dvoutaktního motoru trhavé síly, které zatěžují svaly a klouby. ElastoStart je významně snižuje. Speciální tlumící prvek ve startovací rukojetí se protáhne v závislosti na tažné síle a způsobí tak, že je startování stejnoměrné bez trhavých silových špiček.

Jednoduchá logika startování
Snadné a rychlé nastartování díky automatické poloze plynové páčky při startování, jedmorázové ovládání sytiče a ručního palivového čerpadla

Závěsný systém
Rosiče jsou vybaveny komfortním závěsným systémem. Při práci je velmi příznivě cítit rozdělení hmotnosti s motorovou jednotkou na zádech.

Multifunkční rukojeť
Ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvlášť snadné a bezpečné.

Mřížka
Pomocí tří výměnných mřížek je možné měnit tvar a směr výstupu paprsku rosící kapaliny. Sériově se dodává kuželová mřížka, usměrňovací mřížka, dvojitá usměrňovací mřížka.

 

 
Zdvihový objem: 63,3 cm³
Hmotnost: 12,2 kg
Hodnota vibrací: 1,9 m/s²
Horizontální dosah: 14 m
Max. objemový průtok vzduchu: 1.300 m³/hod.
Objem nádrže na postřik: 14 l
Objem palivové nádrže: 1,7 l
Hladina akustického tlaku: 97,0 dB(A)
Hladina akustického výkonu: 108,0 dB(A)