motorový rosič STIHL SR 200

Kód: 42410112601

Výrobce STIHL
Kód výrobce 42410112601

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 11 770,- Kč
Cena vč. DPH: 14 242,- Kčmotorový rosič STIHL SR 200

Extrémně lehký motorový rosič STIHL SR 200 o váze pouhých 7,9 kg. Vysoký komfort při nošení.10litrová nádrž na roztok s velkým plnicím otvorem. Vhodný pro rostliny až do výšky 2,5 m. Optimálně vhodný pro práce v úzkých řadách rostlin - díky kompaktní konstrukci nedochází k poškození rostlin a výhonků. Ochranný límec za nádrží na roztok.Technika STIHL použitá v rosiči SR 200:

Antivibrační systém
Antivibrační systém u rosičů odlehčuje účinně zádové svalstvo. Pryžové tlumiče snižují přenos nepříjemného chvění, které vzniká v motoru. Rukojeti díky tomu mají mimořádně nízké vibrace. Tím se stává práce komfortní a pohodlnější.

Jednoduchá logika startování
Snadné a rychlé nastartování díky automatické poloze plynové páčky při startování, jedmorázové ovládání sytiče a ručního palivového čerpadla

Multifunkční rukojeť
Ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvlášť snadné a bezpečné.

Mřížka
Pomocí tří výměnných mřížek je možné měnit tvar a směr výstupu paprsku rosící kapaliny. Sériově se dodává kuželová mřížka, usměrňovací mřížka, dvojitá usměrňovací mřížka.

Ochranný límec
V případě ztrát při plnění nádoby postřikovou kapalinou zabrání ochranný límec jejímu rozlití, což umožní udržet záda v suchu.
 

 
Výkon: 0,8 kW
Zdvihový objem: 27,2 cm³
Objem nádrže na roztok: 10 dm³
Maximální průtok vzduchu: 780 m³/h
Max. horizontální dosah: 9 m
Hmotnost: 7,9 kg