malotraktor Vari Global XP200 + vozík ANV 400

Kód: 4437

Výrobce Vari
Kód výrobce 4437

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 52 678,- Kč
Cena vč. DPH: 63 740,- Kčmalotraktor Vari Global XP200 + vozík ANV 400

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL XP200 s vozíkem ANV 400 je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodicích rukojetích. Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL má dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami. V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-400 s nosností 400 Kg. Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.


Kompletní a silný malotraktor Vari Global s motorem XP-200A a vozíkem ANV-400:
  • V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-400 s nosností 400 Kg.
  • Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.
  • Pojezd malotraktoru obstarává převodová skříň DSK-317.1/S (3 rychlosti vpřed + zpátečka)Technický průkaz pro vozík ANV 400:

Vyklápěcí návěs ANV-400 je schválen Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro provoz na veřejných komunikacích III. a IV. třídy v soupravě s jakýmkoli malotraktorem, což je velká výhody pro vlastníky starších strojů. Svůj dosavadní malotraktor s nově zakoupeným návěsem ANV-400 tak můžete legálně provozovat na uvedených komunikacích. 

Technické osvědčení není v ceně vozíku. Objednejte je při zakoupení návěsu pouze za manipulační poplatek 490kč.
 
Nastavení řídítek: výškově a stranově
Výkonová třída: 6 HP / 10 Nm
Průměr spojky : 80 mm
Vložka válce: ano
Rozvod motoru: OHV
Typ převodové skříně: DSK-317.1/S
Typ motoru: VARI XP-200
Objem motoru : 196 cm3