Magazín

Přečtěte si náš blog s novinkami z oblasti zahradní a lesní techniky, radami, tipy a přiblížení technických pojmů.

 

V pátek 22. září 2023 u nás vypukne tradiční předváděcí akce aku techniky STIHL, EGO a také malotraktorů a sekaček VARI. Zopakujeme i akci "čisté auto" s tlakovou myčkou od firmy STIHL. Budete mít jedinečnou příležitost si sami otestovat tuto techniku


Nenechte si ujít jedinečnou podzimní akci “PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM“. Dovolujeme si Vás pozvat na předváděcí akci zahradních traktorů SECO, vhodných k zajištění kompletní péče o Vaše travní plochy.


Březen – přichází jaro! Ač je ještě studené a nesmělé, kolotoč jarních prací začíná. Nastal i ten správný čas na údržbu vaší zahradní techniky.


Únor je nejkratší měsíc roku a jeho dny rychle směřují k jaru. Začátek února bývá ve znamení sněhu a mrazu – únor bílý, pole sílí. Jeho konec už ale nabízí hřejivé slunce, které probouzí zahradu k životu. A jak se dny prodlužují, příroda probouzí i nás, abychom po odpočinku vyšli na zahradu. Zahrada nás zkrátka donutí přestat se zavírat doma u kamen.


V pátek 5. 10. 2018 u nás vypukne tradiční předváděcí akce motorových pil STIHL a českých zahradních travních traktorů SECO. Budete mít jedinečnou příležitost si sami otestovat pily STIHL a české traktory SECO StarJet, Challenge a CrossJet. Nově jsme pro Vás připravil o otestování i zahradní a komunální techniku VARI.

K dispozici pro vás budeme mít i kompletní akumulátorovou techniku STIHL řady Compact a řady Pro -  pily, vyžínače, foukače, nůžky na živé ploty a sekačky. Otestovat si půjde i fukary a vysavače listí STIHL


16.4. 2018, tedy třetí pondělí v dubnu Vás srdečně zveme na předváděcí akci nejen pro profesionály - Husqvarna profi den 2018. Ten bude probíhat v areálu naší firmy - Dvořák, sekačky-pily.cz v Benešově - Křižíkova 2267. Celý den se ponese v duchu "Poznejte svět výrobků Husqvarna"


Na pátek 20. 10. 2017 jsme pro vás, jako každý rok, připravili již tradiční předváděcí akci motorových pil STIHL a českých zahradních travních traktorů SECO. Budete mít jedinečnou příležitost si sami otestovat pily STIHL a české traktory SECO StarJet a Challenge.

K vidění bude i kompletní akumulátorová technika STIHL řady Compact a řady Pro -  pily, vyžínače, foukače, nůžky na živé ploty a sekačky. Tyto stroje si vyzkoušíte v reálných podmínkách. Otestovat si půjde i fukary a vysavače listí STIHL.


10.4. 2017, tedy druhé pondělí v dubnu Vás srdečně zveme na předváděcí akci nejen pro profesionály - Husqvarna profi den. Ten bude probíhat v areálu naší firmy - Dvořák, sekačky-pily.cz v Benešově - Křižíkova 2267. Celý den se ponese v duchu "Poznejte svět výrobků Husqvarna"