Magazín

Tradiční test strojů STIHL, českých travních traktorů SECO a strojů VARI v pátek 5. října 2018. - foto č. 1

V pátek 5. 10. 2018 u nás vypukne tradiční předváděcí akce motorových pil STIHL a českých zahradních travních traktorů SECO. Budete mít jedinečnou příležitost si sami otestovat pily STIHL a české traktory SECO StarJet, Challenge a CrossJet. Nově jsme pro Vás připravil o otestování i zahradní a komunální techniku VARI.

K dispozici pro vás budeme mít i kompletní akumulátorovou techniku STIHL řady Compact a řady Pro -  pily, vyžínače, foukače, nůžky na živé ploty a sekačky. Otestovat si půjde i fukary a vysavače listí STIHL

Více info »

HUSQVARNA Profi den 2018 v Benešově - foto č. 1

16.4. 2018, tedy třetí pondělí v dubnu Vás srdečně zveme na předváděcí akci nejen pro profesionály - Husqvarna profi den 2018. Ten bude probíhat v areálu naší firmy - Dvořák, sekačky-pily.cz v Benešově - Křižíkova 2267. Celý den se ponese v duchu "Poznejte svět výrobků Husqvarna"

Více info »

Tradiční test pil STIHL a traktorů SECO již 20. října - foto č. 1

Na pátek 20. 10. 2017 jsme pro vás, jako každý rok, připravili již tradiční předváděcí akci motorových pil STIHL a českých zahradních travních traktorů SECO. Budete mít jedinečnou příležitost si sami otestovat pily STIHL a české traktory SECO StarJet a Challenge.

K vidění bude i kompletní akumulátorová technika STIHL řady Compact a řady Pro -  pily, vyžínače, foukače, nůžky na živé ploty a sekačky. Tyto stroje si vyzkoušíte v reálných podmínkách. Otestovat si půjde i fukary a vysavače listí STIHL.

Více info »

HUSQVARNA profi den v Benešově. - foto č. 1

10.4. 2017, tedy druhé pondělí v dubnu Vás srdečně zveme na předváděcí akci nejen pro profesionály - Husqvarna profi den. Ten bude probíhat v areálu naší firmy - Dvořák, sekačky-pily.cz v Benešově - Křižíkova 2267. Celý den se ponese v duchu "Poznejte svět výrobků Husqvarna"

Více info »

Vytvořil: Dokonalý web
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace