křovinořez Honda UMK 435 U

Kód: UMK435U
Nejprodávanější Akce Doprava zdarma

Výrobce Honda
Kód výrobce UMK435U

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 12 802,- Kč
Cena vč. DPH: 15 490,- Kčkřovinořez Honda UMK 435 U

Silný a robustní křovinořez Honda UMK 435 U s ovládacími řidítky určený pro zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Díky svému výkonu a jistému a bezpečnému ovládání řidítky je stroj ideálním řešením pro likvidaci přerostlé trávy či náletových rostlin a křovin použitím zejména žacího ocelového kotouče na otevřených či svažitých travnatých plochách.


Klíčové vlastnosti křovinořezu Honda UMK 435 U:
  • silný motor Honda GX 35
  • 4-taktní motor se snadným startováním
  • komfortní dvojitý zádový postroj
  • poloautomatická žací strunová hlava typu Tap & Go v základní vybavě
  • 3-zubý žací kotouč o průměru 255 mm a tloušťce 3 mm v základní vybavě


Technika HONDA v křovinořezu UMK 425 L:

STRUNOVÁ HLAVA TAP & GO
Poloautomatická strunová hlava zajišťuje optimální dávkování žací struny dle míry její opotřebení. Pokud je struna zkrácena opotřebováním, stačí během rotace strunové hlavy klepnout o zem, dojde tak k mžikovému uvolnění zámku struny a odstředivou silou se struna automaticky odvine z cívky uvnitř hlavy a prodlouží se tak sekací rameno struny až na max. 300 mm. Poklep můžete opakovat dokud nedojde k povytažení struny na požadovanou délku. V případě delšího povytažení dojde k automatickému zaříznutí struny. V případě delšího povytažení dojde k automatickému zaříznutí struny. Strunová hlava Honda má průměr 125 mm a cívka pojme 3 metry náhradní struny, což je o 56% více náhradní struny, než-li standardní strunové hlavy o průměru 100 mm.

ÚHLOVÁ PŘEVODOVKA
Úhlová převodovka je vyrobena přesným litím hliníkových slitin a je mnohem odolnější vůči nárazům než běžné, lisované převodovky. Během práce musí samotná převodovka snášet ohromné nárazy a zatížení. Proto je blok úhlové převodovky u Hondy opatřen symetrickými žebrovými výztuhami, které poskytují převodovce dostatečnou pevnost i do nejtěžších podmínek použití. Největším nepřítelem pro úhlové převodovky je ovšem prach a namotávání trávy; z důvodu minimálních vůlí, jsou všechny pohyblivé části úhlového převodu a styčné plochy úhlových převodovek Honda velmi přesně spasovány a pro spolehlivé utěsnění je použito trojité ochrany na rozdíl od běžného, dvojitého nebo dokonce jednoduchého. Tak Honda zaručuje dokonalou ochranu vysokootáčkových úhlových převodů proti prachu a namotané trávě.

KOMFORTNÍ ZÁDOVÝ POSTROJ
Tento dvouramenní zádový postroj lze pro optimální nastavení pohodlně nastavit na velikost každého uživatele. Mimořádně bohaté polstrování ramenních popruhů je příjemné pro každou postavu a důmyslné rozložení hmotnosti na bedra obsluhy, pohlcují velkou míru vibrací a poskytují, na trhu jedinečnou, míru komfortu tak, aby obsluha ani při dlouhodobé práci netrpěla únavou. Ochranný kryt chrání bok uživatele od přímého kontaktu s hřídelí křovinořezu a s bezpečnostním závěsem s uvolňovacím systémem.

 
 
Model motoru GX 35
Zdvihový objem (cm3) 35
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1) 1,0 / 7000
Typ motoru 4-taktní jednoválec
Výkonová kategorie (HP) 1,6
Hlučnost - akustický výkon dB(A) 109
Hodnota vibrací na pravé rukojeti s ocelovým kotoučem 4,4
Způsob přenosu síly Antivibrační odstředivá spojka
Hodnota vibrací na pravé rukojeti se strunovou hlavou 4,1
Hodnota vibrací na levé rukojeti s ocelovým kotoučem 4,6
Hodnota vibrací na levé rukojeti se strunovou hlavou 5,7
Typ náhonu Pevná hřídel
Typ ovládací rukojeti Řidítka
Pracovní nástroje Strunová hlava Tap&Go, 3-zubý travní kotouč
Další vybavení Profesionální vysoce odolný úhlový převod Postroj
Dvojitý zádový, komfortní
Suchá hmotnost (kg) 7,53
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) 1870 x 671 x 521
Objem palivové nádrže (litrů) 0,63
Objem olejové náplně (litrů) 0,1