Jedna baterie pro sedm pomocníků. To je aku program STIGA 48V PowerPack.

Síla, která Vás ohromí.


STIGA  ve svém aku programu 48V PowerPack představuje nejmodernější technologii bezuhlíkových motorů DigiPro. Nyní je aku technika taková, jakou jste ji vždy chtěli mít – silná, tichá, bezúdržbová. S novými motory DigiPro nyní zvládnete i úkoly, které byly dříve vyhrazeny pouze benzínovým strojům.


DigiPro motory pro dlouhou životnost.


Bezuhlíkový indukční motor STIGA je absolutní špičkou mezi elektrickými motory. Díky absenci uhlíků je takřka bezúdržbový. Ještě důležitějšími vlastnostmi oproti klasickým motorům jsou delší životnost, vyšší účinnost, vyšší otáčky, o 30% vyšší točivý moment, o 70% méně vibrací a nižší hlučnost. Získáte tak aku stroj se všemi jeho výhodami a s výkonem, který vám dosud byly schopny poskytnout pouze benzínové stroje.


Výhody bezuhlíkových motorů STIGA DigiPro.

  • Účinná elektronická kontrola - díky ní motor dostane maximum výkonu z každé baterie STIGA.
  • Nízké zahřívání a tichý chod.
  • Méně pohyblivých částí a minimum třecích ploch znamená, že se méně energie změní v teplo a více se spotřebuje na skutečnou práci.
  • O 30% více síly a o 80% delší životnost.
  • Bez emisí a nákladné údržby.
  • O 70% méně vibrací, vyšší otáčky.


Jen jeden akumulátor pro vše.


Nový 48 V lithiový akumulátor STIGA  nejen že poskytuje dlouhou pracovní dobu a skvělý výkon, ale je taky použitelný pro širokou škálu pracovních strojů. Ať už potřebujete posekat trávník, zastřihnout živý plot, posekat ostružiní, prořezávat své stromy, sfoukávat trávu nebo listí na zahradě pak je STIGA PowerPack vaše jasná volba. Je vhodný pro všechny stroje řady STIGA 48V PowerPack. Stačí jen připojit akumulátor a pracovat! 

 

Stroje řady STIGA 48V PowerPack.
Aku řetězová pila STIGA SC 48 AE

Aku sekačka STIGA Combi 40 AE

Aku kombi nářadí (pila, plotostřih) STIGA MultiTool SMT 48 AE

Aku foukač a vysavač listí STIGA SBV 48 AE

Aku křovinořez, vyžínač STIGA SBC 48 AE

  Aku nůžky na živý plot, plotostřih STIGA SHT 48 AE

Fotografie