Husqvarna PROFI DEN 2019 u nás bude v září.
Roadshow pro profesionály s názvem HUSQVARNA PROFI DNY má i v letošním roce zastávku u nás, v Benešově. Vyzkoušet stroje a příslušenství Husqvarna v akci si v naší autorizované prodejně můžete ve středu 18. září 2019.


SEZNAMTE SE S NOVINKAMI HUSQVARNANaše předváděcí akce je určena všem zákazníkům od amatérů, nadšenců až po profesionály. Všichni se v rámci ní budou moci seznámit se značkovými výrobky a technologiemi, včetně novinek v sortimentu. Tak jako v minulých letech mohou otestovat stroje Husqvarna v provozu. K tomu jim budou asistovat zkušení odborníci, kteří zodpoví veškeré dotazy a ochotně poradí při výběru vhodného stroje dle specifických potřeb.JAKÉ NOVINKY VÁS ČEKAJÍ?
Pila 550 XP Mark II®
Výkonná, odolná a snadno ovladatelná řetězová pila o výkonu 50 ccm. Pila má štíhlý design a je vybavena řadou inovativních funkcí, které zajišťují efektivní, spolehlivý a pohodlný provoz.


Automower® 535 AWD
Inovativní, vysoce výkonná robotická sekačka s pohonem všech kol určená pro profesionální použití, která zvládne sekat ve svazích se sklonem až 70 %.


Z560X
Žací stroj s nulovým poloměrem otáčení určený pro profesionální použití představuje nejnovější model orientovaný na produktivitu, odolnost a perfektní výsledky.


RC 320Ts AWD
Výkonný a všestranný rider se sběrem a s náhonem na všechny kola, vhodný pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují vynikající efektivitu, ovladatelnost a perfektní výsledky po celý rok.


Vysokotlaké čističe
Nová produktová kategorie v sortimentu Husqvarna. Všechny vysokotlaké čističe značky Husqvarna byly vyrobeny pro maximální čistící výkon a vysokou životnost.

 

POZNEJTE SVĚT VÝROBKŮ HUSQVARNA!


Kdy? 18. září 2019, od 10:00 do 15:00 hod

Kde? Na adrese naší prodejny, autorizovaný prodejce HUSQVARNA: DVOŘÁK | Křižíkova 2267 | Benešov. 

Fotografie