Eko dotace a šrotovné pro majitele malotraktorů Vari Terra.

Eko dotace VARI - výkonnější a ekologičtější motor se slevou.

 • Vlastníte starší motor TERRA, JIKOV nebo VARI?
 • Máte problémy se startováním starého dvoutaktního motoru?
 • Nechcete investovat spousty peněz do generální opravy nebo repase 2-taktního motoru?
 • Nebaví vás neustále opravovat náladový dvoutaktní motor?
 • Chcete vyměnit starý neekologický dvoutakt za moderní silný čtyřtaktní motor s nízkou spotřebou?

Tak pro vás máme řešení! Firma VARI poskytuje pro majitele starých, vysloužilých motorů Vari a Terra eko dotaci ve výši 6.000Kč!

Jak mohu EKO dotaci VARI získat?

Pokud k nám - jakožto autorizovanému prodejci a servisu VARI - dopravíte svůj starý, třeba i nefunkční dvou či čtyřtaktní motor s řídítky a odstředivou spojkou 80mm (tzn. pohonné jednotky, používané na strojích TERRA nebo VARI systému - akceptujeme i pohonné jednotky pro pohon TERRA nebo VARI systému od jiných výrobců), získáte v rámci EKO dotace slevu 6.000 Kč na nákup nové pohonné jednotky VARI PJXP200 včetně nových řídítek, příruby a spojky.
 
Získáte novou pohonnou jednotku s čtyřtaktním motorem VARI XP-200 včetně plné záruky za skvělých 10.990 Kč s DPH. Vaše TERRA nebo VARI dostane nové silné srdce!Je složitá přestavba převodovky na nový motor VARI?

Žádná přestavba není nutná! Čtyřtaktní motory lze bez zvláštních úprav provozovat na starších převodovkách T-20 a DSK-317 po jednoduché výměně upínacích nýtů (nejsou součástí dodávky), případně lze vyměnit na přání jedno ozubené soukolí pro přestavbu převodovky na čtyřtaktní provedení (není to však podmínkou). U převodových skříní T-19 a DSK-316 je nutné přestavět i převody pro provedení čtyřtakt  především pro správné otáčky adaptérů a jejich funkci. (tato úprava není zahrnuta v ceně Eko-dotace). Pro přesnější technickou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Pozn.: upínací nýty, práce a díly pro přestavbu převodů u některých typů převodovek VARI nejsou součástí EKO dotace.
Má převodovka VARI Terra už také dosluhuje!

 • Ani vaše převodovka Vari Terra není v nejlepší kondici?
 • Nechcete investovat do složité opravy převodovky T20, DSK317, DSK316 nebo převodovky Terra T19?
 • Chcete svůj Vari systém zmodernizovat?
Pak pro vás je určená akce Šrotovné VARI!

Akce je zaměřená na převodovky Vari nebo Terra systému. Některým těmto převodovkám je i přes 45 let a proto je nejvhodnější chvíle na modernizaci vašeho vozového parku Vari a využít slevu ve výši až 7.500kč formou šrotovného Vari.


Výhody akce Šrotovné Vari?

Získáte třírychlostní převodovku DSK-317/S se zpátečkou pro čtyřtaktní motor se slevou 7.500 Kč za 10.990 Kč vč. DPH nebo novou čtyřtaktní převodovku DSK-316.1PSVN s aktivním vývodem se slevou 6.000 Kč za 7.990 Kč vč. DPHStačí jen málo.

Stačí k nám přinést vaši starou i nefunkční převodovku VARI nebo TERRA a za atraktivní sníženou cenu si odnesete převodovku novou.

 • K získání této slevy stačí přinést vaši starou převodovku Vari nebo Terra (i nefunkční) a získáte slevu na koupi nové převodovky DSK-316.1 PSVN nebo DSK-317/S.
 • Akce šrotovné VARI platí také pro převodovky třetích výrobců či kopie převodovek VARI, jako jsou značky Robus, MTP, Balcar, Dakr. Podmínkou je kompatibilita s 80mm spojkou. Při výměně převodovek třetích výrobců neneseme odpovědnost za kompatibilitu příslušenství s převodovkami VARI.
 • Převodovka musí být zkompletovaná (nerozebraná).

Nákup u nás se vyplatí. Jsme autorizovaný prodejce VARI. S nákupem výrobků Vari od nás získáte plnou záruku s podporou našeho servisu a výbornou dostupností náhradních dílů.

Fotografie