Bezpečně s HUSQVARNOU 2016 akce na pily

Nejen v lese se hodí ochranné vybavení.


Dnes je zcela samozřejmé, že při práci s motorovou pilou využíváme ochranné vybavení. Nejčastěji to bývá ochranná přilba se štítem, pracovní rukavice, protiprořezový oděv, pracovní obuv a třeba i brýle.

I HUSQVARNA myslí při vývoji motorových pil na vaši bezpečnost. Motorové pily HUSQVARNA dnes splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy, které jsou na motorovou pilu kladeny. Husqvarna u svých pil stále přichází s vylepšením těchto bezepečnostních prvků.

V roce 2016 tak přicházíme se skvělou akcí. Akcí Bezpečně s HUSQVARNOU 2016. K vybraným motorovým pilám od nás získáte Bonusy zdarma.


Ochranné osobní pomůcky ZDARMA.


Skvělá akce HUSQVARNA nejen pro profesionály. K motorovým pilám Husqvarna 550 XP a Husqvarna 560 XP získáte zdarma hodnotné ochranné pomůcky zcela zdarma bez jakýchkoliv podmínek.

 

Co získám?


K pile HUSQVARNA 550 XP je to přilba Technical. Tato nová přilba vyniká nízkou hmotností a zvýšenou odolností. Skvěle odvádí vlhkost díky inovovanému ventilačnímu systému. Ochranný štít umožní ještě lepší výhled. Přilbu Technical při koupi motorové pily 550XP získáte ZDARMA.


K pile HUSQVARNA 560 XP je bonus větší. Při koupi této pily získáte kompletní ochranný oděv HUSQVARNA Classic ZDARMA! Kalhoty do pasu Husqvarna Classic mají protiprořezovou ochranu, bunda Husqvarna Classic vás ochrání před nepřízní počasí. Velikost si vyberete podle svých potřeb. Akce platí až do 13. 7. 2016. Bonusy získáte při koupi těchto pil, oděv si můžete v klidu vyzkoušet u nás na prodejně v Benešově.
 

Fotografie