benzinová pila STIHL MS 212

Kód: 11482000139
Akce

Výrobce STIHL
Kód výrobce 11482000139

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 10 190,- Kč
Sleva: -10%
Akční cena bez DPH: 7 512,- Kč
Akční cena vč. DPH: 9 090,- Kčbenzinová pila STIHL MS 212

Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 212 vám s jistotou pomůže při různých úkolech. Ať jde o řezání palivového dříví zahradní a krajinářské práce, drobné údržbářské práce nebo kácení menších stromů. Obzvláště výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje velmi dobrý řezný výkon při nízké spotřebě. Antivibrační systém STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci. Všechny funkce modelu MS 212 jsou díky jednopáčkovému ovládání dosažitelné pouze jednou rukou. Vzduchový filtr s dlouhou životností vám umožní s řetězovou pilou pracovat obzvláště dlouho a efektivně bez častého čištění tohoto filtru. STIHL nabízí speciální polyamidové filtry pro práci ve sněhu. Nastavitelný karburátor navíc umožňuje přizpůsobení různým nadmořským výškám.
Práci vám ještě více usnadní robustní zubový doraz, s jehož pomocí pila pevně sedí na dřevě. Tímto způsobem dosáhnete co nejpřesnějšího řezu. Pokud práci přerušíte, je řetězová pila STIHL díky kombinované páce s funkcí stop okamžitě připravena k opětovnému spuštění. Systém bočního napínání řetězu vám pomůže bezpečně a snadno napnout řetěz. Tato pila má také diagnostickou zásuvku. Ta našemu servisu usnadňuje údržbu pily. Servis rychle získá potřebné informace o verzi stroje, době chodu a pokyny k opravám a údržbě.

 
Klíčové vlastnosti pily STIHL MS 212:
  • ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků
  • antivibrační systém STIHL
  • průhledné nádržky
  • jednopáčkové ovládání
  • boční napínání řetězu
  • železný zubový doraz
  • diagnostická zásuvka


Technika STIHL použitá v pile MS 212:
 
STIHL 2-MIX
Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až 20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.
 
Antivibrační systém
Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí mohou při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a paží. STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U motorového nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění rukojetí vibrace významně snížené.
 
Jednopáčkové ovládání
Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může neustále zůstat na rukojeti.
 
Kompenzátor
Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu téměř konstantní. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez údržby. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se vyčistit vzduchový filtr.

 

získejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma
 
 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz
 

Doporučujeme související zboží

Zdvihový objem: 38,6 cm³
Výkon: 1,8 kW
Hmotnost: 4,6 kg
Dělení řetězu 3/8" P
Řezná délka lišty: 35 cm
Objem palivové nádrže: 0,40 l