benzinová pila STIHL MS 212 C-BE

Kód: 11482000179

Výrobce STIHL
Kód výrobce 11482000179

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 9 248,- Kč
Cena vč. DPH: 11 190,- Kčbenzinová pila STIHL MS 212 C-BE

Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 212 C-BE vám s jistotou pomůže při různých úkolech. Ať jde o řezání palivového dříví zahradní a krajinářské práce, drobné údržbářské práce nebo kácení menších stromů. Obzvláště výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje velmi dobrý řezný výkon při nízké spotřebě. Antivibrační systém STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci. Díky systému Pila STIHL s označením C-BE je vybavena funkcí ErgoStart a rychlonapínáním řetězu bez použití nářadí. S funkcí ErgoStart vám při startování stačí výrazně méně síly. Všechny funkce modelu MS 212 C-BE jsou díky jednopáčkovému ovládání dosažitelné pouze jednou rukou. Vzduchový filtr s dlouhou životností vám umožní s řetězovou pilou pracovat obzvláště dlouho a efektivně bez častého čištění tohoto filtru. STIHL nabízí speciální polyamidové filtry pro práci ve sněhu. Nastavitelný karburátor navíc umožňuje přizpůsobení různým nadmořským výškám.
Práci vám ještě více usnadní robustní zubový doraz, s jehož pomocí pila pevně sedí na dřevě. Tímto způsobem dosáhnete co nejpřesnějšího řezu. Pokud práci přerušíte, je řetězová pila STIHL díky kombinované páce s funkcí stop okamžitě připravena k opětovnému spuštění. Systém bočního napínání řetězu vám pomůže bezpečně a snadno napnout řetěz. Tato pila má také diagnostickou zásuvku. Ta našemu servisu usnadňuje údržbu pily. Servis rychle získá potřebné informace o verzi stroje, době chodu a pokyny k opravám a údržbě.

 
Klíčové vlastnosti pily STIHL MS 212 C-BE:
  • ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků
  • antivibrační systém STIHL
  • start s výrazně nižší silou - ErgoStart
  • rychlonapínání řetězu
  • průhledné nádržky
  • jednopáčkové ovládání
  • železný zubový doraz
  • diagnostická zásuvka


Technika STIHL použitá v pile MS 212 C-BE:
 
STIHL ErgoStart
Spirálová pružina mezi kladkou se startovacím lankem a klikovou hřídelí vyrovnává silové špičky, takže je při tahu za lanko skoro ani necítíte . Výsledek: V porovnání s běžnými startovacími systémy snižuje STIHL ErgoStart množství vynaložené síly o polovinu – a dovoluje asi o dvě třetiny nižší rychlost při startování motoru.
 
Rychlonapínání řetězu
Díky zařízení pro rychlonapínání řetězu STIHL je napínání pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubení krytu řetězky je možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

STIHL 2-MIX
Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až 20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.
 
Antivibrační systém
Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí mohou při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a paží. STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U motorového nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění rukojetí vibrace významně snížené.
 
Jednopáčkové ovládání
Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může neustále zůstat na rukojeti.
 
Kompenzátor
Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu téměř konstantní. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez údržby. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se vyčistit vzduchový filtr.

 

získejte 1 rok záruky navíc na tento stroj STIHL zcela zdarma
 
 
- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje. Ke stažení zde.
- Názorné informace o bezpečném použití naleznete na tomto instruktážním videu.
- Odborné poradenství na naší kamenné prodejně.
- info linka tel: 317 722 089 (PO - PÁ: 8:30 - 16:30)
- e-mail: info@sekacky-pily.cz
 

Doporučujeme související zboží

Zdvihový objem: 38,6 cm³
Výkon: 1,8 kW
Hmotnost: 4,9 kg
Dělení řetězu 3/8" P
Řezná délka lišty: 35 cm
Objem palivové nádrže: 0,40 l