akumulátor EGO BA6720T

Kód: G80948

Výrobce EGO
Kód výrobce G80948

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 19 990,- Kč
Sleva: -13%
Akční cena bez DPH: 14 372,- Kč
Akční cena vč. DPH: 17 390,- Kčakumulátor EGO BA6720T

Li-ion baterie EGO BA6720T je složena ze tří vrstev Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 12,0Ah s napětím 56V, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon. Svojí kapacitou a využitelnou energií se tak staví se energetickou špičku v nabídce baterií této kategorie na trhu. 

Doba nabíjení - 12,0 Ah baterie BA6720T:
  • Rychlonabíječka - 80 min.
  • Standard - 220 min.

 
JSEM JAK PLNÝ KANYSTR BENZÍNU - JSEM BATERIE EGO
Na světě existuje jen několik výrobců Li-ion článků (Sony, Samsung, Panasonic), které jsou si v podstatě podobné jako vejce vejci. Všichni výrobci AKU strojů nakupují tyto články u stejných výrobců a je jen na nich, jakým způsobem jednotlivé články poskládají a uspořádají. To je důležité z hlediska optimálního chlazení článků a využitelnosti jejich potenciálu. 
Patentově chráněná konstrukce EGO Power+ 56V Arc zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení. Tvarování baterie a řazení článků způsobem "Arc" – do oblouku nebo portálu, je důmyslnějším řešením z hlediska zajištění přístupu chladícího vzduchu ke každému jednotlivému článku než obvyklý klasický tvar baterie ve formě „hranolu“, kde jsou jednotlivé elektrické články řazeny jeden vedle druhého a vřadách nad sebou jako cihly. Tím jsme docílili umístění jednotlivých článků tak, aby každý článek byl co nejblíže k pouzdru baterie, získali tak větší ochlazovací plochu a dochází snadněji k odvádění tepla od článků směrem ven. Ani dávkování výkonu baterie u nás není mimo kontrolu. Lithiová baterie EGO Power+ 56V Arc je nepřetržitě monitorována a řízena softwearem a mikroprocesory v řídící jednotce tzv. "balanceru" uvnitř baterie. Inteligentní balancer konstantně monitoruje a optimalizuje každý článek samostatně, takže je vždy dosaženo maximálního výkonu a pracovní doby. Baterie BA6720T disponuje využitelnou energií 672Wh a je kompatibilní se všemi AKU stroji z nabídky EGO, včetně ryze profesionálních. Pro nabíjení je nutné použít inteligentní nabíječku ze sortimentu EGO. Stav baterie je neustále monitorován a zobrazován světelnými LED diodami. Svou hmotností je využitelnost baterie především na kolových travních sekačkách nebo pro napájení ručně neseného zařízení ve spojení se zádovým nosičem baterií do skutečně profesionálního nasazení.

 
Jmenovité napětí: 56V
Kapacita: 12Ah
Energie akumulátoru: 672Wh
Typ akumulátoru: Lithium iontový
Konfigurace článku: portálová, čtyřvrstvá
Třída krytí: IPX4
Hmotnost: 3,6kg