aku vyžínač EGO ST1610E-T

Kód: G80997

Výrobce EGO
Kód výrobce G80997

Dostupnost Skladem do 2 dnů

Běžná cena s DPH: 9 990,- Kč
Sleva: -17%
Akční cena bez DPH: 6 851,- Kč
Akční cena vč. DPH: 8 290,- Kčaku vyžínač EGO ST1610E-T

Aku strunový vyžínač EGO ST1610E-T je teleskopický strunový vyžínač s automatickým samonavíjením a uvolňováním žací struny "Line IQ". Dvourychlostní vyžínač v variabilním ovládáním rychlosti se záběrem 40cm. Teleskopicky výsuvný tubus umožňuje dokonale délku stroje přizpůsobit každé postavě a dokonalou vyváženost ocení i velmi náročný uživatel. Skládací kloub umožňuje vyžínač v polovině "zlomit" a lépe přepravovat v zavazadlovém prostoru automobilu nebo uložit.   


Vyžínač je dodáván samostatně bez akumulátoru a nabíječky. V sadě je pak dodáván pod označením  ST1613E-T s 4,0 Ah lithiovou baterií BA2242T a inteligentní nabíječkou CH2100E.
 

Provozní doba aku vyžínače EGO ST 1610 E-T:
  • 2,5 Ah baterie do 30 min.
  • 4,0 Ah baterie do 50 min.
  • 5,0 Ah baterie do 60 min.
  • 7,5 Ah baterie do 90 min.
  • 10,0 Ah baterie do 120 min

 
"OTLOUKEJ SE PÍŠŤALIČKO" UŽ SKONČILO. PŘICHÁZÍ "LINE IQ" TECHNIKA.
Tubus vyžínače lze po odjištění prodloužit nebo zkrátit o cca 25 cm tak, aby se svojí délkou lépe přizpůsobil výšce postavy a délce rukou uživatele. Ideální pracovní polohu stroje si tak snadno zvolí jak žena drobnější postavy, tak i muž s postavou basketbalisty. Tomu přispívá i posuvná oblouková ovládací rukojeť. Po uvolnění šroubu na skládacím kloubu je možné stroj složit do přepravní a skladovací polohy. 
Nylonová žací struna o ∅ 2,4mm namotaná na cívce plně automatické strunové hlavy se při práci v případě potřeby automaticky prodlouží bez jakéhokoliv zásahu uživatele.  Díky zcela nové technologii "Line IQ" odpadá tak již tradiční poklep strunovou hlavou o zem a když je zásoba struny na cívce spotřebována, její doplnění je velmi snadné. Line IQ zcela odstraňuje mnohdy problematické doplňování náhradní struny a automaticky náhradní strunu doplní a navine za vás během několika vteřin. Stačí provléci náhradní strunu strunovou hlavou, stlačit zelené tlačítko u kořene strunové hlavy a nechat systém, aby strunu navinul sám a proces dokončil. Spolehlivý systém tak umožní pracovat bez přerušení i méně technicky zdatným uživatelům a včas dokončit svoji práci. Pro správnou funkci systému "Line IQ" je důležité používat sekací strunu o průměru 2,4mm, nezáleží přitom na tvaru průřezu struny. Dokonalá ochrana před odlétávající trávou je zajištěna díky rozměrnému a robustnímu bezpečnostnímu krytu. Na pohon vyžínače lze použít jakoukoliv baterii ze sortimentu EGO a např. baterie 4,0Ah vám umožní pracovat nepřetržitě 50 minut. Naše lithiové baterie EGO Power+ 56V Arc Vám poskytnou dostatek energie pro pohon výkonného a účinného bezuhlíkového motoru pro dokončovací práce při likvidaci travního porostu kolem zídek, plotů, stromů, keřů a jiných překážek. Nízká hmotnost a možnost volby ze 2 rychlostí otáčení žací struny a vyriabilním ovládáním otáček dělá z tohoto zařízení ideální stroj pro náročné uživatele, kteří kladou důraz na snadnost a komfort obsluhy. Pracovní tempo si tak snadno nastavíte, sousedé Vás při práci prakticky ani neuslyší a Vy díky nízké hmotnosti a dokonalému vyvážení stroje ani nepocítíte únavu. 

 
Typ motoru: 56V, bezuhlíkový
Výkon motoru: 700W
Hlučnost: 79,3dB(A)
Ovládání otáček: 2 rychlostní-variabilní
Záběr sečení: 40cm
Celková délka: 165-184CM
Maximální průměr struny: 2,4mm
Hmotnost bez baterie: 3,4Kg