aku vyžínač EGO ST1400E-ST

Kód: G80921

Výrobce EGO
Kód výrobce G80921

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 7 690,- Kč
Sleva: -22%
Akční cena bez DPH: 4 950,- Kč
Akční cena vč. DPH: 5 990,- Kčaku vyžínač EGO ST1400E-ST

 Aku strunový vyžínač EGO ST1400E má teleskopickou hřídel a automatické samonavíjení žací struny „POWERLOAD TECHNOLOGY“. Vyžínač je dvourychlostní s variabilním ovládáním rychlosti se záběrem 35cm. Teleskopicky výsuvný tubus umožňuje dokonale délku stroje přizpůsobit každé postavě a dokonalou vyváženost ocení i velmi náročný uživatel. Skládací kloub umožňuje vyžínač v polovině "zlomit" a lépe přepravovat v zavazadlovém prostoru automobilu nebo uložit.   

Vyžínač je dodáván samostatně bez akumulátoru a nabíječky. V sadě je pak dodáván pod označením  ST1401E s 2,5 Ah lithiovou baterií BA1400T a inteligentní nabíječkou CH2100E.
 

Provozní doba aku vyžínače EGO ST 1400E:
  • 2,5 Ah baterie do 30 min.
  • 4,0 Ah baterie do 50 min.
  • 5,0 Ah baterie do 60 min.
  • 7,5 Ah baterie do 90 min.
  • 10,0 Ah baterie do 120 min

 
TELESKOPICKÝ VYŽÍNAČ SE SKLÁDACÍM KLUBEM PRO SNADNÝ TRANSPORT
Tubus vyžínače lze po odjištění prodloužit nebo zkrátit o cca 25 cm tak, aby se svojí délkou lépe přizpůsobil výšce postavy a délce rukou uživatele. Ideální pracovní polohu stroje si tak snadno zvolí jak žena drobnější postavy, tak i muž s postavou basketbalisty. Tomu přispívá i posuvná oblouková ovládací rukojeť. Po uvolnění šroubu na skládacím kloubu je možné stroj složit do přepravní a skladovací polohy. 
Nylonová žací struna o ∅ 2,4mm namotaná na cívce poloautomatické strunové hlavy se při práci v případě potřeby automaticky prodlouží pouhým poklepem strunovou hlavou o zem. Když je zásoba struny na cívce spotřebována, její doplnění je velmi snadné. Průlomová technologie EGO PowerloadTM zcela odstraňuje mnohdy problematické doplňování náhradní struny a automaticky náhradní strunu doplní a navine za vás během několika vteřin. Stačí provléci náhradní strunu strunovou hlavou, stlačit zelené tlačítko PowerloadTM a nechat systém, aby strunu navinul sám a proces dokončil. Spolehlivý systém tak umožní pracovat bez přerušení i méně technicky zdatným uživatelům a včas dokončit svoji práci. Dokonalá ochrana před odlétávající trávou je zajištěna díky rozměrnému a robustnímu bezpečnostnímu krytu. Na pohon vyžínače lze použít jakoukoliv baterii ze sortimentu EGO a např. baterie 2,5Ah vám umožní pracovat nepřetržitě 30 minut a s baterií 5,0Ah dokonce hodinu. Naše lithiové baterie EGO Power+ 56V Arc Vám poskytnou dostatek energie pro pohon výkonného a účinného bezuhlíkového motoru pro dokončovací práce při likvidaci travního porostu kolem zídek, plotů, stromů, keřů a jiných překážek. Díky možnosti volby rychlosti otáčení žací struny Vás sousedé při práci ani neuslyší a Vy díky nízké hmotnosti a dokonalému vyvážení stroje ani nepocítíte únavu. 

 
 
Typ motoru: 56V, bezuhlíkový
Výkon motoru: 700W
Hlučnost: 79,3dB(A)
Ovládání otáček: dvourychlostní-variabilní
Záběr sečení: 35cm
Maximální průměr struny: 2,4mm
Celková délka: 165-183cm
Hmotnost bez baterie: 3,4Kg