aku pohonná jednotka EGO Multi-Tool PH1420E

Kód: G81001

Výrobce EGO
Kód výrobce G81001

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 9 490,- Kč
Sleva: -15%
Akční cena bez DPH: 6 603,- Kč
Akční cena vč. DPH: 7 990,- Kčaku pohonná jednotka EGO Multi-Tool PH1420E

Výkonná akumulátorová pohonná jednotka EGO PH1420E s jednoduchým ramenním popruhem, variabilním ovládáním rychlosti, karbonovým tubusem a náhonem ocelovou hřídelí. Nízká hmotnost, robustnost a solidnost, přesto však snadná manipulace a dokonalá vyváženost dokáže efektivně a bez hluku a zápachu pomůže vykonat celou řadu různých zahradnických činností. Jednoduchý systém typu „Nasunout & Zajistit“ napojení pracovních nástavců zaručí jednoduchou bezproblémovou a hlavně rychlou výměnu pracovních nástavců. Dělená hnací hřídel značně usnadňuje manipulaci při transportu a uskladnění stroje. U pohonné jednotky EGO PH1420E navíc přibyla možnost použití karbonového nástavce se strunovou hlavou typu Powerload. Nový, vysoce účinný bezkomutátorový, motor poskytuje dlouhou dobu chodu, nízké vibrace a prodlouženou životnost nástroje.

 

 

Klíčové vlastnosti aku pohonné jednotky EGO Multi-Tool PH1400E:

  • vhodný pro všechny nástavce EGO Multi-Tool pro rychlou práci na jakémkoli zahradním projektu
  • nový, vysoce účinný bezkomutátorový motor poskytuje dlouhou dobu chodu, nízké vibrace a prodlouženou životnost nástroje
  • konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům dle IPX4
  • extrémně odolná hřídel z uhlíkových vláken
  • digitální dvourychlostní volič
  • možnost použití strunové hlavy Powerload
  • variabilní ovládání otáček
  • uzamykací tlačítko pro větší bezpečnost
  • nastavitelná přední rukojeť
  • kompatibilní se všemi bateriemi EGO 56V ARC Lithium

 

 

DEVĚT MUCH JEDNOU RANOU a POWERLOAD TECHNOLOGIE navíc

Víceúčelový stroj EGO Power+ Multi-Tool je lehký, luxusní stroj, v základu podobný křovinořezu s celoročním využitím i mimo vegetační období a nejen pro likvidaci porostů. Široká nabídka pracovních nástavců dělá z tohoto „víceúčeláku“ uživatelsky příjemné, zahradní nářadí pro ohromnou šíři různých zahradních činností jako jsou kromě sečení pomocí strunové hlavy nebo žacích kotoučů i úprava živých plotů, pěstěných trávníků, korun stromů různého vzrůstu, dokonce i úklid spadaného listí, prachu či čerstvě napadaného sněhu na chodníkách kolem domu. U této pohonné jednotky přibyla možnost použití nástavce se strunovou hlavou typu "PowerloadTM". Znamená to možnost automatického doplnění sekací struny.  Díky možnosti rozpojit celý stroj zhruba ve své polovině celé délky je i nesporně skladnější pro transport a uskladnění. Při práci je stroj zavěšen na bezpečnostní karabině ramenního popruhu nebo jen tak nesený ve volné ruce. Ovládání pomocí obloukové rukojeti s antivibračním úchopem je velice snadnou záležitostí, kterou zvládne i méně zručný uživatel. Stroj je hodně kompaktní, při použití velmi obratný, a proto vhodný pro používání celého portfolia pracovních nástavců, do kterého patří kromě již zmíněné strunové hlavy, žací nástroje jako je případně ocelový žací kotouč, nástavec s řetězovou prořezávací pilou, nástavec s nůžkami na živý plot, zařezávač trávníkových okrajů, minirotavátor, válcový kartáč a dosah jednotlivých nástavců se dá prodloužit pomocí karbonového prodlužovacího nástavce. Na pohon stroje lze použít jakoukoliv baterii ze sortimentu EGO a např. baterie 2,5Ah vám umožní pracovat s vyžínacím nástavcem nepřetržitě až 18 minut a s baterií 5,0Ah až 45 minut nebo s nástavcem nůžek na živý plot až 37, resp. 60 minut . Naše lithiové baterie EGO Power+  56V Arc Vám poskytnou dostatek energie pro pohon výkonného a účinného bezuhlíkového motoru pro zahradnické práce jakéhokoliv druhu. Základní výbava pohonné jednotky zahrnuje kromě stroje samotného, jednoduchý ramenní popruh s bezpečnostní karabinou pro zavěšení. Jako další příslušenství lze v síti autorizovaných prodejců získat celou řadu originálních doplňků jako jsou náhradní struny, kotouče, řetízky k prořezávací řetězové pile, ochranné pracovní pomůcky a další. Díky možnosti variabilní rychlosti otáčení lze jako sekací nástroj použít RTX2300, profesionální nástavec Rotocut – travní nůžky pro křovinořezy.  Stroj je mimořádně tichý a sousedé Vás při práci ani neuslyší.  Díky nízké hmotnosti, zavěšené na jednostranném ramenním postroji  a dokonalému vyvážení stroje ani nepocítíte únavu.

 

Typ motoru: 56V, bezuhlíkový
Postroj: jednostranný
Ovládání otáček: variabilní ve 2 úrovních
Celková délka (cm): 97
Hmotnost s baterií 10,0 Ah (kg): 6,1
Hmotnost s baterií 7,5 Ah (kg): 5,5
Hmotnost s baterií 5.0 Ah (kg): 4,9
Hmotnost s baterií 2.5 Ah (kg): 3,9
Hmotnost bez baterie (kg): 2,7
Provozní doba: dle použitého pracovního nástavce a baterie