aku křovinořez Husqvarna 535i RXT

Kód: 967850607
Doprava zdarma

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 967850607

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 17 355,- Kč
Cena vč. DPH: 20 999,- Kčaku křovinořez Husqvarna 535i RXT

Akumulátorový křovinořez Husqvarna 535iRXT je robustní a vysoce výkonný stroj pro profesionální použití na plný úvazek. Je lehký a skvěle vyvážený. 535iRXT je vybaven motorem E-TORQ, který v kombinaci s širokým záběrem o průměru až 45 cm poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem, vybaveným motorem o obsahu 35 ccm. Kuželový převod a další důležité komponenty jsou stejné jako u našich benzínových výrobků, zatímco pevná rukojeť a odpružení motoru jsou vyrobeny z hořčíku. Integrovaná konektivita umožňuje snadno sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobilu. 


Klíčové vlastnosti křovinořezu Husqvarna 535i RXT:
  • profesionální aku stroj
  • odpružené rukojeti pro snížení vibrací
  • motor E-Torq 
  • připojení přes počítač nebo chytrý telefon Husqvarna Fleet Services™
  • odolná strunová hlava ErgoFeed™ součástí dodávky
  • 3-cípý ocelový nůž součástí dodávky
  • nosné popruhy Balance X™ součástí dodávky

Křovinořez je kompatibilní s celou řadou akumulátorové techniky Husqvarna.

Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky (doporučuje akumulátor Husqvarna BLi s kapacitou alespoň 5Ah)
 


 


Technika Husqvarna v aku křovinořezu 535i RXT:

Inteligentní uložení akumulátoru
Inteligentní řešení uložení baterie napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru baterie, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha baterie do blízkosti těžiště stroje a baterie se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění baterie napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít baterie různých velikostí.

Husqvarna Fleet Services™
Husqvarna Fleet Services™ je systém, který shromažďuje a zobrazuje data ohledně strojového parku. Umožňuje vám lépe se rozhodovat a naplno využít potenciál produktivity vaší společnosti. Data o strojovém parku se generují na základě digitálního sledování výkonu každého stroje, doby provozu a místa práce. Všechna data se zobrazují v portálu Husqvarna Fleet Services™, kde je možná další analýza.

Vysoký sloupek rukojeti
Vysoký sloupek rukojeti zvyšuje volnost pohybu při práci ve svažitém terénu.

Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.

Tap 'n Go
Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.