aku foukač a vysavač Husqvarna 120i BV

Kód: 970649802

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 970649802

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 4 214,- Kč
Cena vč. DPH: 5 099,- Kčaku foukač a vysavač Husqvarna 120i BV

Víceúčelový akumulátorový foukač a vysavač listí Husqvarna 120iBV se snadným přepínáním mezi foukáním a vysávaním. Bezkomutátorový motor a regulace rychlosti optimalizují dobu provozu a výkon, zatímco kompaktní velikost, vyvážená konstrukce a odolné digitální rozhraní umožňují lepší ovladatelnost a vyšší produktivitu. Intuitivní ovládání, polstrovaný popruh a ergonomická rukojeť přispívají k efektivní a pohodlné práci. Tento vysavač listí je součástí akumulátorového systému Husqvarna BLi 36V. Foukač 120iB je ideální pro údržbu malých a středních zahrad.Technika Husqvarna použitá u foukače/vysavače listí 120iBV:

Stejnosměrný motor
Vysoký poměr točivého momentu k hmotnosti pro zvýšení účinnosti, snížení hluku a delší životnost.

Lehký s ergonomickým designem
Kompaktní, lehký design foukače pro pohodlné, ergonomické použití a menší namáhání těla.

Uživatelsky přívětivá klávesnice
Naše výrobky jsou navrženy se snadno ovladatelnou a intuitivní klávesnicí, takže můžete optimalizovat svůj čas a výkon vašeho výrobku pouhým stisknutím tlačítka a rychlost regulovat otočením kolečka. LED indikátory ukazují stav akumulátoru.

Systém výměnných akumulátorů
Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Akumulátor jako součást designu
Inteligentní řešení uložení akumulátoru napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru akumulátoru, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha akumulátoru do blízkosti těžiště stroje a akumulátor se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění akumulátoru napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít akumulátory různých velikostí.Fukar je kompatibilní s celou řadou akumulátorové techniky Husqvarna.

Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky (doporučuje alespoň akumulátor Husqvarna BLi 20)
 


 
  
Zdroj energie: Akumulátor
Napětí akumulátoru: 36 V
Typ motoru: BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Proud vzduchu v trubici: 7.36 m³/min
Rychlost vzduchu: 50 m/s
Rychlost vzduchu (kulatá tryska): 48 m/s
Foukací síla: 7.2 N
Hmotnost bez akumulátoru: 4,2 kg