robotická sekačka Husqvarna Automower 535 AWD

Kód: 967853410

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 9678534-10

Dostupnost Skladem do 2 dnů

Cena bez DPH: 109 917,- Kč
Cena vč. DPH: 132 999,- Kčrobotická sekačka Husqvarna Automower 535 AWD

Inovativní, vysoce výkonná robotická sekačka Husqvarna Automower 535 AWD s pohonem všech kol určená pro profesionální použití. Zvládne údržbu trávníku s rozlohou až 3500 m², sečení kolem překážek v náročném terénu a ve svazích se sklonem až 70 %. Sekačka je vybavena špičkovým ovládáním pro jednoduchou a efektivní interakci, detekcí objektů pomocí ultrazvukové technologie a dálkovým ovládáním. Sekačku lze monitorovat pomocí aplikace Husqvarna Fleet Services™.


Klíčové vlastnosti sekačky Husqvarna Automower 535 AWD:

  • pohon všech kol AWD
  • zvládne sklon až 70%
  • pracovní kapacita 3500 m²
  • typická doba nabíjení 30 min
  • průměrná doba sečení na jedno nabití 100 min
  • včetně aplikace Automower Connect

 


S aplikací Automower® Connect máte svoji sekačku vždy pod kontrolou: můžete ji sledovat, komunikovat s ní a aktualizovat ji pouhým dotekem obrazovky, ať už jste kdekoli na světě.

 

 

 

 

Vynikající interakce

 

 

 

Robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel se Automower přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete tak namluvit nejčastější příkazy jako například spuštění, zastavení, parkování a získání aktuálního stavu vaší sekačky Husqvarna Automower.

 


 
  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.
 
 

Technika Husqvarna použitá v sekačce Automower 535 AWD:

 

 

 

Pohon všech kol

 

 

Modely Automower® AWD jsou vybaveny technologií, která optimalizuje ovládání jednotlivých kol tak, aby zajistily spolehlivý provoz v nejnáročnějším terénu. Sekačka je schopna zvládnout i sklon 70% (35°). Automower® AWD svým impozantním výkonem přepíše pravidla pro autonomní údržbu zelených ploch a zároveň zvyší bezpečnost pracovní obsluhy.
 
Otočný design zadní části
Modely Automower® AWD jsou konstruovány s kloubovým designem zadní části, který umožňuje skutečně vynikající manévrovatelnost pro navigaci na členitých trávnící a v průchodech. Zadní část má také otáčecí schopnost, což značně zvyšuje trakci v nerovném terénu, která je excelentní v kombinaci s AWD.
 
Husqvarna Fleet Services™
Aplikace Husqvarna Fleet Services™ vám umožňuje sledovat a ovládat více vašich sekaček ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. Můžete monitorovat stav vašich sekaček nebo jejich přesné umístění, uvést je do chodu, zastavit nebo zaparkovat všechny před příchodem bouřky. Jednoduché je i jejich nastavení, včetně výšky sečení. Umožňuje příjímání varovných hlášení a sledování polohy sekačky v případě odcizení, ať jste vy nebo sekačka kdekoliv.
 
Komerční uživatelské rozhraní
Model vybavený LED indikátorem stavu a robustním a snadno ovladatelným přepínačem pro funkci START / STOP. Zjednodušuje použití pro nezkušené uživatele a minimalizuje závažný dopad na sekačku v případě vandalismu. Kompletní dohled z chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku.
 
Navigace s pomocí GPS
Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.

 
Pracovní kapacita: 3500 m²
Posečená plocha za jednu hodinu: 146 m²
Maximální sklon pracovní plochy: 35 °
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 70 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 50 %
Náhodný vzorec pohybu: Nepravidelný
Následuj naváděcí vodič: 3
Následuj ohraničující vodič: Ne
Signál z nabíjecí stanice: Ano
Systém hledání: Čtyři systémy hledání
Typ baterie: Lion
Nabíjecí proud: 7 A
Kapacita baterie: 5.0 Ah
Systém nabíjení: Automatický
Typická doba nabíjení: 30 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 100 min
Spotřeba energie při sekání: 40 W
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 24 kWh
Žací systém: 3 otočné břity ostré jako žiletka
Šířka záběru: 22 cm
Výška sečení: 30-70 mm