Připravte se na zimu, připravte se na sníh a led.


Buďte na zimu připraveni.


Všichni sníme o bíle zimě, která projasní tmavou zimu. Zároveň ale chceme zůstat v bezpečí, pohybovat se venku bez starostí z uklouznutí na sněhu nebo ledu. Připravte si ty správné pomocníky od firmy GARDENA a zimní nástrahy zvládnete s lehkostí. Hrabla na sníh, škrabky na led, smetáky a sypače Combisystému Gardena se stanou vašimi pomocníky v boji se zimními nástrahami.


Lehké, pevné a účinné hrabla na sníh.


Hrabla na sníh GARDENA jsou vhodná na odklízení sněhu z příjezdových cest a chodníků. Jsou vyrobeny z pevného plastu odolného vůči soli, plast vydrží až do -40 stupňů Celsia.

Koncová hrana je zesílena kovem nebo plastem v optimálním úhlu pro snadné odhrnutí sněhu. Hrabla Gardena jsou dostatečně široká s výraznými bočními okraji pro dobrou stabilitu a přepadávání sněhu přes okraje hrabla. Hladká povrchová úprava hrabla zamezuje ulpívání sněhu. Široké spodní žebrování zlepšuje jeho kluzné vlastnosti.

Hrabla Gardena jsou součástí Combisystému a použitelná se všemi jeho násadami. Ideální je například násada Ergoline 130.Bojovník s ledem a ušlapaným sněhem - škrabka na led.


Škrabka na led Combisystému GARDENA je účinný pomocník pro odstraňování ledu nebo ušlapaného sněhu z vašich cest a chodníků.

Díky pevnému spojení s násadou je škrabka opravdu robustní a účinná.Aby cesty neklouzaly, posypte je solí nebo pískem.S ručním sypačem GARDENA zůstanou vaše ruce čisté. Ruční sypač GARDENA je vhodný pro rozptyl písku nebo soli. Díky jednoduchému otočnému dávkovacímu systému je práce se sypačem snadná.Udržujete cesty stále čisté.I malý poprašek sněhu dokáže klouzat a znepříjemnit chůzi. Na malé množství sněhu nebo jiné nečistoty je ideální smeták Gardena, univerzální koště.
GARDENA zimní nářadí je velmi účinné a užitečné pro zimní údržbu. Pomůže vám s úklidem sněhu a odstraněním ledu. Vaše cesty a chodníky tak budou v zimě čisté a bezpečné.


Fotografie