akumulátor EGO BA4200T

Kód: G80078

Výrobce EGO
Kód výrobce G80078

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 14 890,- Kč
Sleva: -26%
Akční cena bez DPH: 9 000,- Kč
Akční cena vč. DPH: 10 890,- Kčakumulátor EGO BA4200T

Li-ion baterie EGO BA4200T je složena ze tří vrstev Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 7,5Ah s napětím 56V, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon. Svojí kapacitou a využitelnou energií se tak staví se energetickou špičku v nabídce baterií této kategorie na trhu. 


Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie BA4200T:
  • Rychlonabíječka - 60 min.
  • Standard nabíječka - 145 min.
 
EGO - OHROMNÁ PORCE ENERGIE SERVÍROVANÁ V MALÉM BALENÍ
Na světě existuje jen několik výrobců Li-ion článků (Sony, Samsung, Panasonic), které jsou si v podstatě podobné jako vejce vejci. Všichni výrobci AKU strojů nakupují tyto články u stejných výrobců a je jen na nich, jakým způsobem jednotlivé články poskládají a uspořádají. To je důležité z hlediska optimálního chlazení článků a využitelnosti jejich potenciálu. 
Patentově chráněná konstrukce EGO Power+ 56V Arc zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení. Tvarování baterie a řazení článků způsobem "Arc" – do oblouku nebo portálu, je důmyslnějším řešením z hlediska zajištění přístupu chladícího vzduchu ke každému jednotlivému článku než obvyklý klasický tvar baterie ve formě „hranolu“, kde jsou jednotlivé elektrické články řazeny jeden vedle druhého a v řadách nad sebou jako cihly. Tím jsme docílili umístění jednotlivých článků tak, aby každý článek byl co nejblíže k pouzdru baterie, získali tak větší ochlazovací plochu a dochází snadněji k odvádění tepla od článků směrem ven. Ani dávkování výkonu baterie u nás není mimo kontrolu. Lithiová baterie EGO Power+ 56V Arc je nepřetržitě monitorována a řízena softwearem a mikroprocesory v řídící jednotce tzv. "balanceru" uvnitř baterie. Inteligentní balancer konstantně monitoruje a optimalizuje každý článek samostatně, takže je vždy dosaženo maximálního výkonu a pracovní doby. Baterie BA4200T disponuje využitelnou energií 420Wh a je kompatibilní se všemi AKU stroji z nabídky EGO, včetně ryze profesionálních. Pro nabíjení je nutné použít inteligentní nabíječku ze sortimentu EGO. Stav baterie je neustále monitorován a zobrazován světelnými LED diodami. Svou hmotností je využitelnost baterie především na kolových travních sekačkách nebo pro napájení ručně neseného zařízení ve spojení se zádovým nosičem baterií.

 
 
Jmenovité napětí: 56V
Kapacita: 7,5Ah
Energie akumulátoru: 420Wh
Typ akumulátoru: Lithium iontový
Konfigurace článku: portálová, třívrstvá
Třída krytí: IPX4
Hmotnost: 2,8kg